imgDefault
تور زیبا کنار به تهران

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور زیبا کنار به تهران

 

سفر به قلب تپنده ایران :
تهران پایتخت ایران است. در واقع قلب ایران بحساب می آید. وجود مهمترین مراکز سیاسی، ورزشی و علمی در این شهر باعث این شده است که تقاضا برای سفر به آن بیشمار باشد.علت سفر به تهران از زیبا کنار را در چند دلیل خلاصه میکنیم.


1-    دلیل کاری: حساس ترین و مهم ترین کارخانه جات، مراکز تولیدی، علمی، ورزشی، سیاسی، تاریخی و نظامی  در این شهر و اطراف آن هستند. شما ممکن است به بیشمار دلیل  با خرید بلیط زیبا کنار هوایی به تهران سفر کنید.


2-    بدلیل درمان: بسیاری از بهترین دکترها و مراکز درمانی در تهران فعال هستند.زیبا کنار ی های زیادی برای پیگیری درمانشان مجبور هستند با رزرو بلیط پرواز تهران از زیبا کنار برای سفر عازم شوند.


3-    بدلیل سفر : تهران بخاطر مرکزیت، قطب سفر هوایی ایران هم محسوب می شود. به همین علت بیشتر پرواز های خارجی از تهران صورت می گیرد. زیبا کنار ی های که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند تهران را به عنوان مبدا سفرشان انتخاب می کنند.


4-    بدلیل تفریح و گردش: تور تهرانگردی از زیبا کنار یکی از گزینه های سفر به این شهر است. تهران از تاریخ غنی است. دیدنی های طبیعی و تاریخی بیشماری دارد. این تجربه میتواند برای تمام زیبا کنار ی های عزیز جدید و جذاب باشد.


تور چیست؟
به زبان ساده تور به فرایندی اطلاق میشود که برای سفر وسیله مناسب، برای اقامت محلی خوب و برای خورد و خوراک اقداماتی پیشنهاد شود. به ترکیب تمام این 3 فرایند تور گفته می شود.


تورهوایی تهران از زیبا کنار یا تور زیبا کنار تهران زمینی کدام مناسب تر است؟
اینکه چه وسیله ای را برای تورهای مسافرتی زیبا کنار تهران تان انتخاب کنید کاملا بستگی به شرایط تان دارد. سفر زمینی گاها طولانی و چالش های بیشتری نسبت به سفر هوایی دارند. تور زمینی زیبا کنار به تهران ارزان تر از تور هوایی زیبا کنار تهران است.

 

با هواپیما:

تور زیبا کنار به تهران هوایی راحترین و سریعترین نوع سفر در تور مسافرتی زیبا کنار به تهران است. شما اگر زمان کافی برای طی کردن مسیر زیبا کنار تا تهران به صورت زمینی را ندارید. با خرید بلیط هواپیمایی زیبا کنار تهران میتوانید به سرعت خود را به شهر تهران برسانید.
در صورتی که دلیل سفر شما کاریی باشد علاوه بر قیمت بلیط هواپیمای زیبا کنار تهران، اقامت در یک هتل خوب هم میتواند مهم باشد.
قیمت تور تهران از زیبا کنار بستگی به قیمت بلیط زیبا کنار به تهران هوایی و هتل محل اقامتتان دارد. که این دو در زمان های پیک سفر از مبدا زیبا کنار به مقصد تهران افزایشی است.
در ادامه بیشتر در مورد بهترین هتل های تهران صحبت میکنیم.

 

فرودگاه مهرآباد :

این فرودگاه مخصوص پرواز های داخلی است. فرودگاه مهرآباد دارای 6ترمینال برای خدمات دهی مناسب به گردشگران است.در صورتی که تور زیبا کنار تهران هوایی را برای سفر چند روزه انتخاب کرده اید. پرواز شما در این فرودگاه به زمین می نشیند.

 

ترمینال های فرودگاه مهرآباد

ترمینال 1: در این ترمینال پرواز های داخلی هواپیمایی کیش ایر و زاگرس انجام می شود.
ترمینال 2: در این ترمینال پروازهای داخلی هواپیمایی ایران ایر، معراج، آتا، قشم ایر، ایرتور و نفت انجام می شود.
ترمینال 3: حجاج در این ترمینال می بایست پرواز کنند.
ترمینال 4: در این ترمینال پرواز های داخلی هواپیمایی ماهان، آسمان، تابان، کاسپین، سپاهان و اترک انجام می شود.
ترمینال 5: این ترمینال مخصوص حجاج است.
ترمینال 6: پروازهای ورودی

 

نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه مهرآباد:

اگر تمایل دارید که هتل محل اقامتتان هم به مرکز تهران و هم به فرودگاه نزدیک باشد هتل های زیادی را برای انتخاب میتوانید رزرو کنید.

هتل المپیک: این هتل 4ستاره نزدیک ترین هتل به فرودگاه مهرآباد است. در جنب غربی ورزشگاه آزادی قرار گرفته است. فاصله آن تا فرودگاه با ماشین حدود 15 دقیقه است.


هتل آساره: این هتل از هتل های قیمت مناسب تهران می باشد. هتل آساره 4ستاره و نرسیده به میدان انقلاب است. با ماشین حدود 15 دقیقه زمان برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد لازم است. اگر دنبال یک تور قیمت مناسب زیبا کنار تهران هستید این هتل پیشنهاد خوبی است.


هتل اورین: دوستانی که دنبال هتل ارزان قیمت تهران میگردند این هتل پیشنهاد می شود. این هتل 2ستاره می باشد و در خیابان کارگر شمالی واقع شده است. فاصله تا فرودگاه 17 تا 24 دقیقه است. تور ارزان قیمت زیبا کنار به تهران هوایی را در این هتل میتوانید تکمیل کنید.


هتل اسپیناس خلیج فارس: این هتل جزو هتل های لوکس تهران محسوب می شود. اگر قصد یک تور لوکس تهران از زیبا کنار را دارید این هتل پیشنهاد جذابی است. این هتل در بلوار کشاورز واقع شده است و فاصله 21 دقیقه ای تا فرودگاه مهرآباد دارد.


هتل توچال: این هتل در ارتفاعات توچال واقع شده است. اگر قصد تهرانگردی با تور زیبا کنار به تهران را دارید تجربه اقامت در یک هتل 3ستاره در ارتفاعات تهران را پیشنهاد میکنیم.

 

هتل های 5ستاره: شما در تور تهران از زیبا کنار هوایی هتل با کیفیت بسیاری را میتوانید انتخاب کنید. تهران هتل 5ستاره کم ندارد. برای مثال چند نمونه از هتل های 5ستاره تهران ران نام میبریم. تور تهران اززیبا کنار هتل 5ستاره اسپیناس پلاس، تور تهران از زیبا کنار هتل 5ستاره پارسیان استقلال تهران، تور تهران هتل 5ستاره پارسیان آزادی، تور زیبا کنار تهران هتل 5ستاره نووتل فرودگاه امام خمینی

 

با قطار:

تور زیبا کنار به تهران با قطار برای آن دسته از زیبا کنار ی های که قیمت برایشان اولویت دارد و سفر ارزان یا تور ارزان تهران از زیبا کنار را می پسندند گزینه بسیار خوبی نسبت به سفر هوایی تهران است. تور زیبا کنار تهران با قطار علاوه بر ارزانتر بودن نسبت به تور هوایی زیبا کنار به تهران، ایمن ترین تور تهران هم محسوب می شود. قیمت تور زیبا کنار به تهران با قطار علاوه بر نوع قطارتان به خدمات ارائه شده در طول سفر هم متغیر است.

 

با اتوبوس:

تور تهران از زیبا کنار با اتوبوس را میتوان ارزانترین تور زمینی تهران از زیبا کنار دانست. قیمت تور زیبا کنار تهران با اتوبوس مناسبترین نوع سفر به تهران است از زیبا کنار، برای زیبا کنار ی های که هزینه های سفر برایشان در اولویت است بسیار مناسب است. تور زیبا کنار به تهران با اتوبوس VIP را برای سفرتان به تهران انتخاب کنید. اتوبوس  VIP هم امکانات رفاهی بهتر برای استراحت فراهم است هم تعداد کمتری مسافر در خود جای میدهد.