imgDefault
تور تهران به قشم

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور تهران به قشم 

تور تهران به قشم

در جزیره زیبایی قشم منتظر شما هستیم:

گردشگران تهرانی بیشتر تمایل به سفر به جزیره کیش را  دارند. این تمایل بخاطر جاذبه های کیش است. تیم تور پلیز در کنار شماست تا باهم جاذبه های بکر و دیدنی قشم را بیشتر بشناسیم. این قول را می توان داد که بعد از اتمام این 5دقیقه مطالعه نظرتان تغییر خواهد کرد.اگر تا الان تصمیمی برای تور قشم و دیدن از جاذبه های آن را نداشتید با تور پلیز همراه شوید.


تنوع را امتحان کنید:
ایران تنها یک جزیره ندارد. شاید سفر به قشم با یکی از تورهای پیشنهادی تور پلیز شما را برای شروع این تنوع به وجد بیاورد.
تنوع هم میتواند در مسیر سفر باشد هم در نوع سفرتان، همین تنوع است که در خاطر جاودان می شود.


تورتهران به قشم را دوست ندارم؟
انگار شما تعصب خاصی به سفر به کیش دارید. کیش زیباست و آرامشی بی نظیری دارد. در این موضوع شکی نیست. اما تا حالا فکر کردین یک بار تنوع را هم امتحان کنید.


چرا تور قشم از تهران را یک بار باید امتحان کرد؟
وقت آن رسیده است قشم را کشف کنید. اگر تا به امروز به قشم سفر نکردید نوروز و زمستان امسال را از دست ندهید.تور هوایی قشم و تور زمینی قشم هر دو میتوانند عالی باشند. چرا؟ چون مهم خود این جزیره زیبا با طبیعت بکر و مثال زدنی و خاص است. آثار تاریخی امکانات رفاهی بینظیر و بازارهای متنوع و ارزان آن یعنی امسال تور تهران قشم انتخاب شماست.


چگونه به قشم سفر کنیم؟ زمینی یا هوایی؟
شما دو انتخاب دارید. انتخاب اولتان تور تهران به قشم با هواپیما است و انتخاب دوم تور قشم از تهران زمینی می باشد. این سوال که کدام بهتر است را خودتان در ادامه خواهید دانست.

 

با هواپیما :

اولین و راحترین پیشنهاد ما به شما برای سفر به جزیره قشم، تور هوایی قشم از تهران است. البته این پیشنهاد شامل 90 درصد گردشگران تهرانی می شود. چرا؟ به یک دلیل ساده، اونم زمان کم و فاصله بسیار زیاد تهران تا قشم زمینی است. این روزها کمتر تهرانی میتوان پیدا کرد که وقت و زمان لازم برای یک سفر زمینی قشم را داشته باشد.

 
فاصله تهران تا قشم با هواپیما چقدر است؟
اگر تور هوایی قشم از تهران با هواپیما را انتخاب کردید باید بدانید زمانش تقریبا 2ساعت است. اما باید بدانید که حداقل 1 ساعت قبل پرواز در فرودگاه مهرآباد حضور داشته باشید.

تور تهران به قشم هوایی
ایرلاین های که میزبان تور تهران قشم با هواپیما هستند؟
بلیط پروازهای قشم را میتوانید از یکی از ایرلاین های قشم ایر، وارش، تابان، معراج و ایران ایر تهیه کنید. از دیدگاه گردشگران تهرانی که قیمت تور هوایی تهران به قشم و کیفیت هم برایشان در اولویت است. ایرلاین های قشم ایر و ایران ایر از نظرشان برای تور هوایی قشم مناسب هستند.

رزرو بلیط هواپیمای قشم
آیا تور ارزان قیمت تهران به قشم هوایی را میتوان رزرو کرد؟
گاهی اوقات قیمت بسیار کم هزینه بلیط هوایی قشم در بعضی تاریخ ها رخ می دهد. یا حتی می توان با انتخاب هوشمندانه تور تهران قشم هوایی در زمان خود تور قشم را به صرفه دانست.


رزرو تور ارزان قیمت تهران قشم هوایی به چه صورت است؟
سعی کنید اگر ساعت پرواز قشم هوایی از تهران را خودتان مشخص می کنید. تاریخ رفت بلیط هواپیمایی قشم را جمعه یا شنبه انتخاب کنید. ساعت پرواز هم اگر ساعات کم طرف دار باشد بلیط هواپیمایی قشم ارزان تر می شود. البته دقت کنید که ساعت پرواز قشم را با ساعت تحویل اتاق هتل تنظیم کنید. بهترین هتل های قشم هم مانند دیگر هتل های ایران ساعت مشخصی برای تحویل اتاق دارند. از دیگر انتخاب های برای تور ارزان هوایی قشم میتوان به تور چارتر قشم و تور لحظه آخری قشم اشاره کرد. رزرو تور ارزان قشم هوایی به صورت تور قشم چارتر و تور قشم لحظه آخر فقط در فصل و زمان خاص خودش است.

 

چارتر:

تور چارتر قشم در واقع یکی از محبوب ترین انتخاب های سفر به قشم است. پرواز تهران به مقصد قشم چارتر یا سیستمی برگذار می شود. چارتر در لغت به معنای دربست اجاره کردن است. بخاطر توجه و تقاضایی بسیار زیاد برای سفر به جزیره قشم پرواز های تهران به مقصد قشم چارتر بسته می شود. 


بهترین زمان برای رزرو تور چارتر قشم از مبدا تهران چه زمانی است؟
بهترین زمان برای تور قشم هوایی از تهران را میتوان حد فاصل آذر تا فروردین دانست. زیرا آب و هوایی جزیره قشم در این ماه های سال بسیار دلچسب برای گردشگری است. بهترین فرصت برای رزرو تور هوایی قشم از تهران لحظه آخری را می توان در اردیبهشت تا ماه مهر دانست. قیمت تور تهران به قشم هوایی در این مدت با کاهش رو به رو می شود. علت آن هم گرما و شرجی هوایی جزیره قشم است.

 

آف خورده :

تور تهران قشم لحظه آخری یا همان تور آف خورده قشم از مبدا تهران چیست؟ این سوال بسیار ساده است. تور تهران به قشم لحظه آخری در واقع همان تور چارتر قشم هوایی از تهران است که تا آخرین لحظات فروش نرفته است. علت آن هم می تواند مربوط به فصل و زمان های خاص باشد. زمانی های که تقاضا برای سفر با تور قشم کم می شود. قیمت تور قشم هوایی از تهران لحظه آخری گاها از 10 درصد تا 50 درصد هم آف می خورد.


 چه زمان های میشود برای رزرو تور قشم لحظه آخری از تهران اقدام کنیم؟
این سوال بسیار جواب ساده ای دارد. برای مثال زمان های که همیشگی هستند و در تمام تورهای مسافرتی تهران به قشم صادق است. در واقع این تورهای قشم را میتوان جزو تورهای ارزان هوایی قشم دانست. برا مثال خرداد ماه و مهر ماه و آغاز سال تحصیلی و امتحانات، ماه مبارک رمضان،2 هفته پایانی سال و 2هفته بعد از اتمام تعطیلات نوروز نام برد.


چه زمانی براس سفر با تور قشم مناسب است؟
این سوال از دو منظر بررسی می شود. اول اینکه چه زمانی تور ارزان قشم برقرار است و دوم چه زمانی برای تور قشم از لحاظ آب و هوایی مناسب است. همانظور که گفته شد بهترین آب و هوایی قشم از فصل پاییز با تور قشم هوایی از تهران آذرماه شروع می شود. زمستان به اوج خود میرسد و بسیار مناسب برای تفریحات آبی است. جذاب ترین و پرطرفدار ترین تور قشم از تهران نوروز است. و ارزانترین تور قشم هوایی از تهران تابستان است.

چطوری بریم قشم؟ جاهای بکر و دیدنی قشم
جاهای دیدنی قشم:
سرزمین عجایب ایران قشم است. علت آن هم وجود جاذبه های گردشگری فوق العاده آن است. بله اشتباه نخواندید، سرزمین عجایب برای کشف همین زیبایی هاست که اسرار داریم یک با هم شده این جزیره بکر را تجربه کنید. چند جاذبه معروف قشم را اینجا نام می بریم. غار خریس، جنگل حرا، دره ستارگان، جزایر ناز، ساحل نقره ای، جزیره هنگام، تنگه چاهکوه، غار نمکی قشم، قلعه پرتقالی ها و دلفین های قشم نام برد. اینها فقط تعدادی ازین جاذبه های بکر هستند. حالا چه زمانی برای سفر به قشم برای تجربه این همه زیبایی است.

 

نوروز:

تور تهران قشم نوروزی اولین و مهمترین و پر تقاضا ترین پیشنهاد است. علت آن هم آب و هوایی عالی قشم و جنب و جوش سال نو است. قیمت تور قشم نوروزی از تهران در ایام سال نو به نسبت بیشتر از ماه های دیگر سال است. باید این نکته را در نظر داشته باشید که علت گرانی تور نوروزی قشم تقاضایی بالایی سفر در این ایام است.

 

تابستان:

شک نکنید که بهترین و ارزانترین زمان برای تور ارزان تهران قشم هوایی در فصل تابستان است. این فصل بسیار مناسب برای گردشگران تهرانی است که علاوه بر تور ارزان قشم قصد خرید هم دارند. قشم یکی از بهترین و مناسب ترین بازارها برای خرید کلی و جزئی است.

بازار های قشم برای خرید
خرید در قشم:
خرید کردن جزو جدا نشدنی و پر طرفدار تور قشم هوایی از تهران است. مطمئنا خرید در بازارهای ارزان و سنتی قشم برای خانوم ها در تور قشم جذاب خواهد بود. 


معروف ترین بازار قشم؟
بازار درگهان معروف ترین مرکز خرید قشم است. در این بازار شما می توانید هر نوع کالایی را پیدا کنید. تور قشم هوایی تان را با دیدن از این بازار کامل کنید. از انواع خوراکی تا پوشاک و لوازم خانه وغیره با قیمت مناسب پیدا کنید. لازم به ذکر است که بازار درگهان از فرودگاه قشم 40 کیلومتری فاصله دارد.


ارزانترین بازارهای قشم کدام هستند؟
ارزانترین بازارهای قشم میتوان از بازار قدیمی قشم و درگهان نام برد. اما این دو بازار تنها بازار های قشم نیستند. از بازار های با کیفیت با اجناس خوب و مناسب می توان از بازار  زمرد، ستاره و سیتی سنتر قشم هم نام برد. بهتر است اگر قصد خرید ارزان دارید ایام خلوت را برای تور قشم از تهران ارزان خود انتخاب کنید.


بهترین فصل برای سفر زمینی به کیش کدام است؟
چون مسیر زمینی تهران به مقصد قشم در واقع به بندرعباس ختم می شود. مسیر تهران به بندر عباس در طول سال بخاطر شلوغی و ترانزیتی بودن جاده زیاد مناسب نیست. بهترین فصل برای سفر با خودروی شخصی به قشم ایام تعطیلی سال نو است. زیرا در این ایام تردد خودروهای سنگین کمتر می شود.


تور زمینی تهران به قشم را بیشتر بشناسید:
تور زمینی قشم شامل تور زمینی قشم با قظار، تور زمینی قشم با اتوبوس و تور زمینی قشم با خودروی شخصی است. بهتر است قبل از تور زمینی قشم با مسیر تهران به مقصد قشم بیشتر آشنا شوید.

 

با قطار:

تور تهران به قشم با قطار میتواند یک انتخا خوب برای گردشگرانی که قصد خرید دارند باشد. شما میتوانید بدون محدودیت وزن بار خرید های خود را در کوپه قطار قشم قرار دهید. در ضمن تور تهران قشم با قطار بسیار مناسب برای تور خانوادگی قشم هم است. علت آن فضای بیشتر، خستگی کمتر و ایمن تر بودن اشاره کرد.


تور قشم با قطار:
باید توجه کرد که تور زمینی قشم حد فاصل تهران تا بندر عباس است. بندر عباس تا قشم را باید با کشتی  طی کنید.

تور تهران به قشم با قطار
از تهران تا بندر عباس با قطار چقدر زمان می برد؟
فصله زمانی از تهران تا بندر عباس را حدود 18 تا 20 ساعت باید در نظر گرفت. سپس از ایستگاه بندر عباس با اسکله حقانی می روید.

 

قطارهای شش تخته کویر:

اگر دنبال یک تور ارزان قشم با قطار ار تهران هستید میتوانید قطارهای 3ستاره کویر را انتخاب کنید. مدت زمان 20 ساعت را با این قطار ها باید در نظر گرفت.

 

قطارهای چهارتخته غزال:

بهتر برای تور زمینی قشم از تهران با قطارهای غزال و البرز را انتخاب کنید. این قطار ها 4 تخته هستند و با امکانات بسیار خوب برای یک سفر زمینی است. با این قطارهای فاصله تهران تا بندرهباس را 18 ساعته سپری می کنید.

 

قطارهای vip :

پیشنهاد ما به شما انتخاب تور قشم با قطارهای سریر است. این قطارهای 4 تخته امکانات vip  را دارند. زمان رسیدن از تهران به بندر عباس با قطارهای 4 تخته حدودا 16 ساعت است. از علت های انتخاب این قطارها راحتی تخت ها، صندلی ها و پذیرای متفاوت قطارهای Vip است. قیمت تور زمینی قشم با قطار 4 تخته سریر از تهران زیاد تفاوت با دیگر 4تخته ها هم ندارد.

 

با اتوبوس:

تور تهران قشم با اتوبوس حدود 17 ساعت زمان می برد. تور قشم از تهران با اتوبوس هم مانند تور قطار قشم مقصد اول بندر عباس است. تور زمینی قشم با اتوبوس از تهران ارزانترین تور زمینی محسوبمی شود. سفر با اتوبوس شاید ارزان باشد اما خستگی سفر و خطر های جاده ای در آن بیشتر است. این تور زمینی قشم با تور زمینی قشم با خودروی شخصی فرق آنچنانی ندارند. تنها نکته مشترک در تمام این تورهای مسافرتی قشم  اقامت مناسب در قشم است.

تور تهران به قشم با اتوبوس
سفر با خودروی شخصی از تهران تا قشم چقدر زمان می برد؟
مسیر تهران تا قشم با خودرو حدود 1320 کیلومتر و حدود 15 ساعت زمان می برد. بعد از رسیدن به بندر عباس اگر با خودرو رو 30 دقیقه از بندر عباس تا بندر پل زمان احتیاج دارد. راه دیگر هم پارک وسیله نقلیه در پارکینگ بندرعباس است و به اسکله شهید حقانی رفته و با کشتی مسیر دریایی قشم را طی می کنید.

رزرو بهترین هتل های قشم

 

هتل های قشم:

برای قشم شما چند انتخاب بیشتر برای اقامت در این جزیره ندارید. بهترین انتخاب رزرو اتاق از هتل های قشم است. انتخاب بعدی و مناسب تر رزرو سوئیت قشم و اقامتگاه بوم گردی است. بهترین پیشنهاد ما برای شما اگر قصد یک سفر با کیفیت را دارید اقامت در هتل های قشم است. نکته قابل توجه این است که در قشم هتل 5 ستاره فعال موجود نیست. در حال احداث است.


بهترین هتل های قشم چطور هستند؟
هتل ها در تور قشم شامل هتل های ارزان قشم، هتل های مناسب قشم و هتل های لوکس قشم را شامل می شود.

 

هتل 4 ستاره :

از محبوب ترین تورهای قشم از تهران هتل 4ستاره ارم است. از دیگر تور های قشم هتل 4ستاره می توان اشاره کرد به تور قشم هتل فولتون از تهران، تور قشم هتل آتامان از تهران، تور قشم هتل آرتا از تهران و تور قشم هتل ایرمان از تهران است. تور تهران قشم هتل 4ستاره میتواند یک انتخاب عالی برای تور قشم تان باشد.

 

هتل 3ستاره :

انتخاب تور قشم هتل پرشیا از تهران می تواند یک تور مناسب باشد. از دیگر تورهای اقتصادی قشم هتل 3ستاره می توان نام برد از تور قشم هتل ارک از تهران، تور قشم هتل رویال از تهران، تور قشم هتل آرکا از تهران، تور قشم هتل ریحان از تهران، تور قشم هتل سماء از تهران است.

 

هتل ارزان:

اگر دنبال یک تور ارزان قشم هستید بهتر است تور قشم هتل پارک از تهران را انتخاب کنید. از دیگر تورهای قشم هتل ارزان می توان نام برد از تور قشم هتل مروارید از تهران، تور قشم هتل دیپلمات از تهران، تور قشم هتل نخل زرین از تهران، تور قشم هتل پرشین گلف از تهران و تور قشم هتل آرمان درگهان از تهران نام برد.


سوئیت های قشم:
بهتر است اگرقصد اقامت در سوئیت های قشم دارید. زود سراغ رزرو سوئیت قشم نرید. سعی کنید اول به قشم سفر کنید بعد از بازدید از سوئیت مورد نظر اقدام به رزرو کنید.


اقامتگاه بوم گردی قشم:
اقامت گاه های بوم گردی قشم خانه های روستایی در قشم است. این خانه ها برای گردشگران تجهیز شده اند. این خانه ها اگر چه مثل هتل های 4ستاره راحت نیستند اما بسیار خاطره انگیز خواهند بود.


برای خرید قشم بهتر است یا بانه؟
این سوال را می توان به این صورت پپاسخ داد که بانه مناسب برای خرید لوازم برقی است. قشم هم قیمتش تقریبا مثل بانه است اما بیشتر مناسب برای خرید لباس بدلیجات اکسسوری و سیسمونی است.