imgDefault
تور تهران به مشهد
تور از تهران به مشهد

تور تهران به مشهد

تور تهران به مشهد

علت محبوبیت تورهای تهران به مشهد :


تهرانی های زیادی سالانه قصد سفر به مشهد میکنند. علت محبوبیت این شهر به چند عامل مهم وابسه است.
حرم مطهر رضوی:
در واقع 90 درصد تور تهران به مشهد گروهی به علت زیارت امام هشتم صورت می گیرد. تهرانی ها در هر فرصتی که طلبیده شوند چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی خود را به مشهد میرسانند. به دلیل محبوبیت شهر مشهد روزانه از مبدا تهران پرواز های زیادی به مقصد مشهد برگزار می شود. علت این محبوبیت را در دل ها باید جست.

 

جاذبه های گردشگری:

دومین علت محبوبیت مشهد را میتوان وجود جاذبه های طبیعی و تفریحی آن دانست. در ادامه ببشتر در مورد هر کدام از آنها صحبت میشود. از مهمترین جاذبه های تفریحی مشهد به مجموعه های آبی میتوان اشاره کرد.  در تور مشهد از تهران پیشنهاد می شود این تجربه گروهی و پرانرژی امتحان شود.


نزدیکی دو پایتخت بهم:
تهران پایتخت و مشهد هم پایتخت معنوی ایران است. اگر قصد سفر از تهران به مقصد مشهد را دارید راه های زیادی پیش روی شماست. بسته به شرایطان می توانید یکی از این راه ها را انتخاب کنید. نکته ای که در تمام این راه ها مشترک است و از اهمیت بالایی در سفر به مشهد برخوردار، محل اقامت است. شما چه تور تهران به مشهد با قطار یا تور مشهد از تهران هوایی یا حتی تور تهران مشهد زمینی با اتوبوس یا وسیله شخصی را انتخاب کنید. بازهم انتخاب هتل یا محل اقامت مناسب در تمام آنها در اولویت است. در ادامه بهترین راه سفر از تهران به مقصد مشهد در ایام مختلف و با هتل ها ی مشهد بیشتر آشنا می شویم.

 

هتل های گران تا سوئیت های ارزان اقامتی :

یک سفر لوکس در یک تور تهران از مشهد هوایی هتل قصر طلایی 5 ستاره خلاصه می شود. که شامل سریعترین وسیله رسیدن و اقامت در یکی از لوکس ترین هتل های 5ستاره نزدیک حرم مطهر است.
یک سفر ارزان را با تور مشهد از تهران زمینی با قطار یا اتوبوس تجربه کنید.که شامل امن ترین و ارزان ترین وسایل حمل و نقل و اقامت در یکی از هتل های کم ستاره  یا سوئیت ها و هتل آپارتمان نزدیک حرم می شود.

 

سفر هوایی و اقامت در هتل های 5 ستاره نزدیک به حرم مطهر: 

تعداد هتل های لوکس مشهد زیاد است. هر گروه یا فرد بسته به شرایط خود برنامه سفر خود به مشهد را برنامه ریزی میکند. مطمئنا قیمت تور مشهد هتل درویشی از تهران به نسبت دیگر تورهای تهران مشهد بیشتر است. اگر قصد یک سفر لوکس با تور تهران مشهد هوایی را دارید هتل های 5 ستاره برای اقامتتان پیشنهاد میشود.


هتل 5ستاره درویشی:

گفته می شود هتل درویشی مشهد لوکس ترین و مجهزترین هتل 5ستاره شهر مشهد می باشد. از این رو زوار عربی که از کشورهای همسایه ایران هستند این هتل را بسیار می پسندند. مطمئنا تور تهران به مشهد هوایی و اقامت در هتل 5ستاره درویشی می تواند تجربه خاص و بیاد ماندنی باشد.


هتل 5ستاره مدینه الرضا:
این هتل مجلل به حرم مطهر بسیار نزدیک است. انتخاب تور تهران مشهد با هواپیما و اقامت در این هتل برای آن دسته  از تهرانی های که نزدیکی به حرم برایشان در اولویت است میتواند گزینه مناسبی باشد.


هتل بین المللی قصر طلایی :
این هتل از مشهور ترین و معتبر ترین هتل های 5ستاره مشهد است.از این رو قیمت تور هوایی  تهران به مشهد هتل قصر طلایی نسبت به دیگر هتل های مشهد بیشتر است. حتما قبل رزرو تور تهران به مشهد از هزینه های محل اقامتتان آگاه شوید.


هتل های 4ستاره و 3ستاره:
هتل های 4ستاره و 3 ستاره بسیاری در نزدیکی حرم مطهر وجود دارد.رزرو این هتل ها برای تور مشهد از تهران ارزان بسیار مناسب است. حتما نیاز برای هزینه زیاد و اقامت در هتل های لوکس مشهد نیست. انتخاب این هتل های خوب و با کیفیت برای تور تهران مشهد با قطار یا تور مشهد از تهران هوایی ارزان بسیار مناسب هستند. 


هتل آپارتمان های نزدیک حرم:
اگر قصد سفر خانوادگی با تور ارزان قیمت تهران مشهد را دارید. انتخاب هتل آپارتمان های نزدیک حرم میتواند گزینه به صرفه باشد. بیشتر قیمت تور مشهد از تهران مربوط به محل اقامت و تعداد روزهای اقامتتان است.


هوایی  به زیارت برو:
تور تهران به مشهد با هواپیما برای آن دسته از تهرانی های که زمان کافی برای ندارند بسیار مناسب است.


فاصله تهران تا مشهد با هواپیما:
مسافت هوایی تهران تا مشهد 741 کیلومتر است.  حدود 1 ساعت و نیم زمان میبرد تا با هواپیما از تهران به مقصد مشهد برسید


سفر هوایی ارزان:
مشهد و تهران از شهرهای شلوغ از لحاظ مسافر هستند. پرواز ها از مبدا تهران به مقصد مشهد در شبانه روز بسیار زیاد است.
از این رو دنبال بلیط ارزان تور هوایی از تهران به مشهد در ایام خاص و تعطیلات و شهادت ها نباشید. تور هوایی تهران مشهد ارزان را در فصل زمستان و ایام آغاز مدارس و امتحانات جویا باشید. 


با قطار ایمن و راحت سفر کن:
تور مشهد از تهران با قطار برای آن دسته از تهرانی های که قصد یک سفر خانوادگی ایمن را دارند پیشنهاد می شود. سفر زیارتی خانوادگی یا گروهی حس حال بهتری دارد. قیمت تور تهران مشهد با قطار هم به نسبت ارزان تر از سفر هوایی است.ارین رو تور تهران به مشهد با قطار فدک برای یک سفر خانوادگی بیاد ماندنی معرفی میشود.