imgDefault
تور تهران به کیش
تور از تهران به کیش

تور تهران به کیش

صفر تا صد سفر با تور تهران کیش در سایت تور پلیز:
تهران با شلوغی هایش، هیاهو، جنب و جوش ها و با آلودگی هایش دیگر عادت کرده است. همین خصوصیات باعث شده است که پایتخت نشین ها علاقه سفر به سمت و سویی آبی آسمان، افق دل نشین دریا، نسیم دل نشین ساحل و آسمان پر ستاره جنوب را در طلب باشند. و میتوان با اطمینان گفت هیج جایی بهتر از جزیره کیش برای طلب تمام این خواسته نیست. سفر به جزیره کیش یکی از خواسته های همیشگی پایتخت نشین ها است. از همین رو گروه بزرگ گردشگری تورپلیز با شما تهرانی های عزیز می ماند تا انتخابی در خور داشته باشید.


قبل سفر به کیش با تور پلیز همراه شوید:
تورهای مسافرتی بسیاری برای انتخاب شما عزیزان تهرانی برای سفر به کیش فراهم است. همین حسن انتخاب و اطمینان شما عزیزان در طی همین سالها سبب شده است تا سختگیرانه برای شما تلاش کنیم. تورپلیز مفتخر است تا بهترین قیمت تورهای مسافرتی تهران به کیش در کنار ارزانترین بلیط هواپیمایی کیش و اقامتی در بهترین هتل های کیش را فراهم کند.


تور خوبه برای سفر به کیش یا خودتون اقدام میکنید؟
اول بهتر بدونید تور چیست؟ تور به مجموع خدماتی گفته می شود که شامل نوع وسیله سفر، محل اقامت مناسب و خدمات رفاهی در سفر است. بله درست حدس زدید شما خودتان هم می توانید رزرو بلیط هواپیمایی تهران به مقصد کیش را انجام دهید. در سایت کیش پلیز اقدام به رزرو اتاق در هتل مورد نظرتان را انجام دهید و سفر به کیش را شروع کنید.


تور کیش گران تر است یا انفرادی سفر کردن به جزیره کیش؟
این سوال را میتوان با طرح یک مثال ساده جواب داد. شما فکر کنید لاستیک ماشین تان نیاز به پنچر گیری دارد. مطمئنا لوازم آپارات لاستیک چند وسیله ساده هستند که خودتان هم می توانید تهیه کنید. اما به نظرتان هر چیز ساده ای ارزش وقت و زمان گذاشتن را دارد. درست حدس زدید کار را به کاردان سپردن بهترین انتخاب است. تورپلیز این سفر را برای شما آسان کرده است. تنها کافیست که از ما بهترین تور کیش از تهران بخواهید.


خوش آمدید به تورپلیز، لطفا تور را حرفه ای انتخاب کنید:
در اینجا ما قصد داریم صفر تا صد تور کیش را با شما درمیان بگذاریم. در انتها این شما هستید که انتخاب می کنید. پس سعی می کنیم تا تمام جزئیات تور کیش هوایی و تور کیش زمینی را با شما مرور کنیم. اگر حداقل 5 دقیقه با ما باشید شما هم یک گردشگر حرفه ای تور کیش خواهید بود.

هوایی سفر کنیم؟

تور تهران به کیش هوایی

 

برای تور هوایی از تهران به کیش با هواپیما شما کافی است به فرودگاه بین الملی مهرآباد تشریف ببرید. البته اگر با تور مسافرتی کیش از تهران با هواپیما قصد سفر داشته باشید که از قبل بلیط پرواز تهران به مقصد کیش رزرو شده است برایتان و شما فقط باید تشریفات لازم برای سفر به هواپیما را انجام دهید. 


حال خوب و آرامش در سفر یا استرس ؟
همین جا اولین خوبی تور کیش را میتونید درک کنید. در تور کیش هوایی از تهران شما دیگر نگران و استرس چالش های سفر را ندارید. رزرو بلیط هواپیمایی کیش از مبدا تهران برایتان انجام شده زمانش تعیین شده و قیمت بلیط هواپیما و قیمت تور تهران کیش هوایی هم پرداخت شده است. شما فقط زحمت لذت بردن از سفر را بر عهده بگیرید.


قیمت تور کیش از تهران هوایی از چقدر شروع می شود؟
قیمت تور کیش هوایی از تهران بسته به نوع ایرلاین و هتل محل اقامت متفاوت است. مثلا تور لاکچری از تهران به کیش هتل داریوش قیمتش مطمئنا بیشتر از تور کیش هتل 3ستاره است. پس اول باید بدانید چه توقعی از سفرتان با تور کیش دارید و چه مقدار هزینه برای 1نفر در نظر دارید. و نکته بسیار حائز اهمیت تر این است که چه زمانی را برای سفرتان انتخاب میکنید. زمان هم در قیمت تور تهران به کیش دخیل است.مثلا قیمت تور تهران به کیش نوروزی در ایام تعطیلات سال نو بسیار بالاتر از رزرو تور تهران کیش تابستان است. 


حدود قیمت تور کیش هوایی از تهران در ایام معمولی سال چقدر است؟
اگر بخواهیم حدودا قیمت یک تور هوایی کیش ارزان را بدانیم برای یک هتل 3ستاره کیش و اقامت 2 تا 3 روز باید برای هر نفر حدود 1 میلیون تا 1700 در نظر بگیرید.
قیمت یک تور لاکچری کیش هتل 5ستاره را بدانید باید برای هر نفر حدود 2 میلیون تا 3500 در نظر بگیرید.


ارزانترین تور تهران کیش با هواپیما را در چه فصلی بریم؟
قیمت تور هوایی تهران کیش ارزان را در انتهای فصل بهار تا اواسط فصل پاییز باید جستجوکنید. علت آن هم گرما و شرجی بسیار آن فصل سال در جزیره کیش است. قیمت بلیط هواپیما کیش از مبدا تهران و همچنین قیمت هتل های کیش بخاطر کاهش تقاضا برای فصل گرم جزیره کاهشی است. پس کسانی که قصد دارن تا یک تور هوایی کیش ارزان از تهران را تجربه کنند بهتر است در فاصله این ایام اقدام به رزرو تور کیش داشته باشند.

 

نوروز: 

تور تهران به کیش نوروزی

بخاطر تقاضای سفر در ایام نوروز و آب و هوایی بسیار دل چسب بهاری جزیره کیش، تور نوروزی کیش عالی است. قیمت تور کیش از تهران نوروزی بخاطر تقاضا در تعطیلات سال نو به بالاترین حد خود می رسد. در ایام سال نو اگر تور تهران کیش نوروزی را انتخاب می کنید بهتر است فقط دنبال کیفیت باشید چون در نوروز قیمت تور کیش ارزان نیست. یادتان باشد اگر در ایام سال نو قصد سفر با تور هوایی کیش نوروزی از تهران را دارید حتما 3هفته قبل از شروع سال نو اقدام به رزرو تور کیش داشته باشید.

 

تابستان:

گرمایی کیش از اواخر بهار آغاز می شود و در مرداد ماه به اوج خود می رسد. تور کیش تابستان از تهران برای آن دسته از گردشگران تهرانی که قصد خرید در جشنوارهای تابستانی کیش را دارند یک فرصت خوب است. تور کیش علاوه بر جاذبه های گردشگری طرفداران زیادی هم هر ساله برای خرید این جزیره را انتخاب می کنند. تور ارزان کیش شهریور و مهرماه را از دست ندهید. هم تقاضا در این ماه ها برای سفر با تور کیش کم می شود هم آف های برندهای معروف در این ماه به اوج خود می رسد.
ماه های کم تقاضای کیش فرصت مناسبی برای رزرو تور تهران به کیش لحظه آخری است. در ادامه بیشتر با فرصت های بوجود آمده برای رزرو بهترین قیمت تور لحظه آخری کیش از تهران صحبت میکنیم.

 

زمستان:

تور تهران به کیش زمستان

زمستان را باید بهترین فصل سفر به کیش دانست. تور کیش زمستان از تهران برای آن دسته از گردشگران تهرانی که عاشق تفریحات آبی هستند پیشنهاد می شود. بخاطر آب و هوای بسیار عالی کیش در فصل زمستان تقاضایی سفر در این فصل زیاد است. تهرانی ها از هر فرصتی برای تور کیش هوایی از تهران استفاده می کنند. تفریحات آبی بی نظیر جزیره کیش را حتما در تور کیش تان در فصل زمستان تجربه کنید. قیمت تور هوایی کیش از تهران در فصل زمستان بخاطر آب و هوای خوب کیش و تقاضای سفر در این فصل بیشتر است.


چرا تور کیش هوایی از تهران در فصل زمستان بیشتر تقاضا پیدا می کند؟
فصل زمستان بخاطر آنکه فرصت سفر و تعطیلات سفر محدود است. خانواده ها محصل و کارمندان فرصت کم دارند. برای همین یک تور کیش که زمان کمی تا رسیدن به مقصد بخواهد بهترین گزینه برای سفر است. از این رو بخاطر فاصله زمینی بسیار تهران تا کیش، تورهای مسافرتی کیش با هواپیما از تهران بهترین گزینه محسوب می شوند. تورهای زمینی معمولا در تابستان و ایام عید بیشتر تقاضای سفر دارد.


فاصله هوایی تهران تا کیش چقدر است؟ سفر هوایی از تهران به مقصد کیش چقدر طول می کشد؟
فاصله هوایی تهران تا کیش با هواپیما حدود 1043 کیلومتر است و حدود تقریبا 1ساعت و 50 دقیقه پرواز کیش از مبدا تهران طول خواهد کشید. حدود 1 ساعت هم برای تشریفات فرودگاه باید در نظر بگیرید. یعنی تقریبا برای تور کیش باهواپیما حدود 3 ساعت زمان در نظر بگیرید.


پرواز تهران به مقصد کیش در کدام روزهای هفته وجود دارد؟
در واقع در کل هفته پرواز کیش از مبدا تهران و بلعکس فعال است. این پرواز های کیش از ساعت 6 صبح آغاز می شد و تا ساعت 22:30 دقیقه برقرار هستند. 


نوع پرواز و ایرلاین های فعال پرواز کیش چگونه هستند؟
در مسیر تهران به مقصد کیش با هواپیما هم پرواز چارتری کیش و هم پرواز سیستمی کیش وجود دارد. هم نوع اکونومی و هم نوع بیزینس ایرلاین های معتبر فعال هستند. از ایرلاین های فعال در مسیر پرواز کیش از مبدا تهران می توان به ایرلاین معراج، کیش ایر، ایر تور، زاگروسو ماهان و غیره اشاره کرد.

 

چارتری چیست؟

تور چارتر کیش را شاید بارها شنیده باشید. این اصطلاح در بین گردشگران و آژانسهای هوایی معتبر تهران بسیار رایج است. چارتر یعنی در بست اجاره کردن، پرواز کیش چارتر یعنی یک فرد حقیقی یا آژانس معتبر اقدام به اجاره تعدادی صندلی هواپیمایی کیش یا تمام آن کرده باشد. تمام هزینه چارتری کیش به ایرلاین به صورت یکجا پرداخت می شود. از همین رو در زمان های کم تقاضا برای تور کیش چارتر کننده کیش مجبور می شود بخاطر جلوگیری از ضرر اقدام به فروش بلیط هواپیمایی کیش در دقیقه 90 بکند.

 

لحظه آخری:

تور لحظه آخری کیش چیست؟ تور ارزان تهران کیش لحظه آخری در واقع همان تور چارتر کیش است که تا آخرین لحظه به فروش نرفته است.  


حالا چرا تور ارزان لحظه آخری کیش؟
علت آن این است که گاها چارتر کننده بخاطر فرار از ضرر از 10 درصد تا 50 درصد هم آف در نظر می گیرد. برای همین موضوع میتوان تور لحظه آخری کیش هوایی از تهران را یک تور ارزان کیش اما با کیفیت بالا دانست.

 

زمینی سفر کردن رو امتحان کنید:

مطمئنا سفر زمینی یک خاطره همیشگی و یک خواسته دست یافتنی از دیر باز تا اکنون است. میتوان گفت ارزانترین تور تهران به کیش زمینی است. این تور میتواند با ماشین شخصی و رزرو هتل خوب کیش باشد. میتواند تور تهران به کیش با قطار باشد. و حتی یک سفر گروهی و جذاب با تور تهران به کیش با اتوبوس اتفاق بیفتد. در هر صورت تور ارزان کیش از تهران زمینی یک انتخاب خاص است برای آن دسته از تهرانی های که زمان و فرصت کافی برای یک سفر جاده ای را دارند. تور تهران کیش زمینی را در ایام بهار و زمستان در برنامه سفرتان داشته باشید. علت آن هم خوش آب و هوایی مسیر تهران به مقصد کیش در این ایام است.

 

با قطار:

تور تهران به کیش با قطار

این سفر از محبوب ترین تورهای زمینی کیش در بین تهرانی ها محسوب می شود. سفر زمینی کیش را معمولا در ایام عید و تعطیلات طولانی سال بیشتر بیشتر انتخاب می شود. شما در تور کیش از تهران با قطار مستقیما به کیش یا بنادری که گردشگران از آنجا به سمت جزیره کیش می روند نمی روید. مسیر ریلی فقط تا بندر عباس است. در واقع تور تهران کیش با قطار یک تور ترکیبی کیش است. یعنی شما هم یک سفر ریلی، یک سفر جاده ای از بندرعباس تا بندر چارک و بعد از آن از دریا به کیش میرسید.


نوع قطارهای مسیر تهران تا کیش به چه صورت است؟
قطار های تهران به بندرعباس را شرکت های خوبی مثل رجا، بن ریل وجوپار ارائه می کنند. دست شما برای انتخاب قطارهای ساده و وی آی پی لوکس باز است. بهتر است تور کیش با قطار از تهران را با قطارهای با کیفیت امتحان کنید. علت آن هم فاصله و زمان زیاد طی کردن مسیر است.


ساعت حرکت قطارهای تهران به بندر عباس چطور است؟
خوشبختانه برای رزرو بلیط قطار تهران به بندرعباس این امکان فراهم شده است که صبح به بندر عباس برسید. علت آن هم این است که فرصت کافی برای رسیدن به بندر چارک برای شما فراهم باشد.


سفر با قطار از تهران به مقصد کیش چقدر طول می کشد؟
معمولا بین 18 تا 20 ساعت زمان میبرد تا قطار تهران به بندر عباس برسد. از بندرعباس تا بندر چارک هم حدودا 3 ساعت زمان احتیاج است. و سفر دریای هم حدود 1.5 زمان احتیاج دارد.

 

با اتوبوس:

اگر انتخاب شما برای تور کیش از تهران با اتوبوس است باید بدانید 16 تا 17 ساعت در راه هستید. بهترین انتخاب برای تور زمینی کیش با اتوبوس vip از تهران است. خوبی تور کیش با اتوبوس از تهران نسبت به تور زمینی کیش با قطار در این است که شما تا بندر چارک با اتوبوس میروید. یعنی نسبت با سفر ریلی درسر کمتری دارید. اما نباید این موضوع را نادیده گرفت که تور زمینی کیش با قطار از تهران امنیت بالایی دارد.


هتل های کیش:

تور زمینی تهران به کیش هتل 5ستاره
شما با خودروی شخصی قصد عزیمت به سمت کیش از مقصد تهران را دارید. باید بدانید قبل از حرکت در سایت کیش پلیز مرجع کامل بهترین هتل های کیش میتوانید هتل خود را رزرو کنید. البته ما در سایت تورپلیز هم این امکان را برای شما فراهم کرده ایم.

 

هتل های 5ستاره:

خوشبختانه هتل های5ستاره کیش بسیار زیاد و با کیفیت هستند. از این بابت برای یک تور لاکچری از تهران به کیش هتل 5ستاره را میتوانید در این جزیره تجربه کنید. از بهترین تور های کیش هتل 5ستاره از تهران میتوان اشاره کرد به تور کیش از تهران هتل داریوش، تور کیش هتل کوروش از تهران، تور کیش هتل ترنج از تهران، تور کیش هتل ویدا از تهران، تور کیش هتل شایان از تهران، تور کیش هتل مارینا پارک از تهران وغیره نام برد.

 

هتل های 4ستاره:

گاهی گردشگران انعطاف ندارند، تنها روی گزینه خودشان برای تور کیش از مبدا تهران شان اسرار دارند. البته همیشه حق با مشتری است و ما این سیاست را در گروه بزرگ گردشگری تورپلیز ارج می نهیم. اما باید دانست که تور تهران کیش هتل داریوش یا تور کیش هتل ترنج همیشه بهترین گزینه نیستند. مثلا کسی که بچه همراشان است گزینه های بهتری با هزینه کمتری برایشان فراهم است. برای نمونه میتوان از بهترین هتل های 4 ستاره کیش از مبدا تهران اشاره کرد به تور کیش هتل فلامینگو از تهران، تور کیش هتل صدف از تهران، تور کیش هتل پارمیدا از تهران، تور کیش هتل ارم از تهران و غیره نام برد.

 

تور کیش از مبدا تهران سویئت های ارزان :

اگر قصد تفریح و گشت و گذار را دارید و هزینه هم برایتان مهم است. بهتر است تور کیش را در سوئیت های ارزان کیش یا هتل های ارزان کیش سپری کنید. با اجاره سوئیت یا اجاره آپارتمان و خانه مبله در تور کیش زمینی با اتومبیل شخصی در سایت تورپلیز از تمام زیبایی های کیش لذت ببرید.