imgDefault
تور تهران به استانبول | تور ارزان استانبول از تهران
تور از تهران به استانبول

تور تهران به استانبول | تور ارزان استانبول از تهران

برنامه سفر پر طرفدارترترین تور خارجی :

تور استانبول از تهران یکی از آسانترین راه ها برای سفر تهرانی ها  به نقطه تلاقی میان آسیا و اروپا است.
تور استانبول از جذابترین تورهای مسافرتی در بین مردم ایران و جهان است.
تورهای تهران به استانبول خود را با توجه به شرایط خود(مالی، فصلی ، زمانی)انتخاب کنید. 
تا از ناخوشی های سفر بخاطر ناآگاهی از سفر با تور تهران استانبول بکاهید.
در ادامه سعی می شود برنامه سفر برای  بهترین تور استانبول از تهران  را باهم بررسی کنیم.


با توجه به سلیقه و خواسته هایت سفر کن:
اگر میخواهید با توجه به سلیقه خود یک تورمسافرتی تهران به استانبول مناسب را خریداری کنید ازخود این سوال را بپرسید؟
برای سفر با تور استانبول کدام نوع تور مسافرتی از مبدا تهران به مقصد استانبول را (تور استانبول هوایی از تهران، یا تور زمینی استانبول از تهران با اتوبوس، یا تور استانبول با قطار از تهران) می پسندید.


هوایی راحت و سریع سفر کنید :
تور هوایی تهران استانبول برای تهرانی های که زمان کافی برای یک تعطیلات طولانی ندارند عالی هست.
تور هوایی نسبت به تور زمینی با قطار و تور زمینی با اتوبوس علاوه بر صرفه جویی در زمان، خستگی راه کمتری هم دارد.
از این رو از محبوبیت بیشتری در بین گردشکران  برخوردار است.فاصله رسیدن از مبدا تهران به مقصد استانبول  با هواپیما حدودا 3 ساعت زمان میبرد. اگر اهل سفر های طولانی زمینی نیستید یکی از  تورهای استانبول هوایی از تهران را انتخاب کنید. 
قیمت تور هوایی تهران به استانبول بخاطر تقاضای بسیار بالای سفر ممکن است دستخوش تغییراتی باشد.
 ایرلاین های فعال در این مسیر چه ایرانی و چه خارجی برای کاهش هزینه های سفر سعی میکنند بطور مستقیم ازمبدا تهران به مقصد استانبول پرواز داشته باشند.
بهترین ایرلاین ها برای پرواز مستقیم به استانبول ایران ایر، ماهان و ترکیش هستند.

 

زمینی با قطار ایمن و پر از چالش :

تور استانبول زمینی با قطار برای آن دسته از تهرانی های خاص هست که لذت سفر رو فقط در مقصد نمی دونند. راه رسیدن از تهران تا استانبول هم جزوی از برنامه های سفرشان است. راهی پر از چالش که هم سفر با قطار وهم گذر با کشتی از دریاچه وان ترکیه برای رسیدن به استانبول را تجربه می کنید. 
تور تهران به استانبول با قطار حدودا 3 روز زمان می برد تا به مقصد برسید.
اگر برای خرید قصد سفر به استانبول را دارید بهتر است تور استانبول از تهران با قطار را رزرو کنید. باقطار نیاز به پرداخت اضافه بار ندارید. قیمت تور قطار تهران به استانبول نسبت به تور هوایی استانبول مناسبتر است اما زمان بیشتری برای سفر نیاز دارد.

 

با اتوبوس گروهی سفر کنید:

تور تهران به استانبول با اتوبوس نسبت به سفر با تور زمینی تهران استانبول با قطار نیاز به زمان کمتری دارد. بستگی به میزان معطلی برای گذشتن از مرز حدودا 30 ساعت زمان می برد.در بین تورهای هوایی و زمینی قیمت تور زمینی استانبول از تهران با اتوبوس ارزان تر است. بخاطر همین خاصیت از تهران vip تور زمینی استانبول با اتوبوس به صورت گروهی پرتقاضا است.

ارزان سفر کردن را یاد بگیر:
سفر ارزان بی کیفیت نیست. یاد بگیرد از تهران جوری برنامه سفر بچینید که در بهترین زمان تور خیلی ارزان  استانبول، رو شکار کنید.
سفری که پشتش فکر و ایده باشه تور ارزان قیمت تهران به استانبول رو در فصلش شکار میکنه. برای مثال سفر ارزان مخصوص اون تهرانی کنجکاویه که تور استانبول از مبدا تهران بهمن ماه رو انتخاب می کنه. سرمای استانبول رو به جون میخره اما زمستان زیبای استانبول با چشم میبینه و حس می کنه.

 

بهترین زمان سفر:

اولین نکته برای برنامه ریزی مشخص کردن تاریخ سفر است. تهرانی های که اهل  گشت و گذار، پیاده روی، شرکت تو جشن ها، تفریحات آبی و خرید کردن هستن باید بدانند چه ماه ی در کدام فصل برای سفر مناسب است. 

 

نوروز:

آغاز سال جدید و تعطیلات نوروز، یکی از شلوغ ترین روزهای است که استانبول به خود می بیند. جشن های نوروزی به راه و فستیوال های دیدنی برگذار می شود. تور تهران به  استانبول نوروز یکی از انتخاب های تهرانی های است که تعطیلات چند روزه نوروز را غنیمت میدانند.در ایام نوروز دنبال تور ارزان تهران استانبول یا تور استانبول لحظه آخری از تهران نباشید. قیمت تور استانبول ترکیه از تهران در این ایام بخاطر تقاضایی زیاد به اوج خود می رسد.

 

بهار و تولد دوباره:

فصل بهار برای آن دسته تهرانی های که عاشق گشت و گذار، تفریح و شرکت در جشن های سال نو است.فصل بهار در نیمه اول گران و پرتقاضا اما بعد از اتمام تعطیلات نوروز برنامه ریزی برای یک سفر ارزان بهاری آغاز می شود.اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد با آغاز امتحانات بهترین فرصت برای رزرو ارزانترین تور استانبول از تهران و تور تهران استانبول لحظه آخری است.
اگر اهل گشت و گذار هستید بهتر است تور لحظه آخری استانبول هتل 5ستاره میدان تکسیم را انتخاب کنید. از میدان تکسیم یا خیابان استقلال به بیشتر نقاط دیدنی استانبول اشراف دارید.

 

تابستان فقط تفریح کن:

تابستان بخاطر هوایی نسبتا گرمش برای دریا و آب تنی پر سفرترین فصل از مبدا تهران به استانبول است. قیمت تورهای تهران به استانبول در این فصل بخاطر تعطیلات و شلوغی استانبول نسبت به دیگر فصل ها گران تر است. تور استانبول از تهران شهریور بخاطر آب و هوایی عالی برای رفتن به ساحل، پارک های آبی و گذراندن اوغات فراغت بسیار مناسب است.

 

پاییز برای خرید و گردش:

این فصل دما و رطوبت هوا بسیار خوب است.پاییز بخاطر برگ ریزان، باران و عطر دل انگیزش بسیار مناسب برای تور لحظه آخر تهران استانبول است.مهر ماه بخاطر آغاز سال تحصیلی تقاضا برای سفر به استانبول کاهش می یابد. تور ارزان استانبول از تهران آبان و مهر ماه در این فصل بسیار برای رزرو مناسب است. تهرانی های که قصد استانبول گردی و خرید رو دارن در این فصل میتونن از فرصت های فراهم شده بسیار بهره مند شوند.

 

زمستان سرد و گرمایی گریسمس:

زمستان برفی زیبایی استانبول را دو برابر می کند. درست است که سرمایی هوا بسیاری از مسافران تهرانی را از سفر به استانبول دو دل میکند. مطمئنا این اتفاق باعث کاهش تقاضا و افت قیمت تورهای تهران استانبول می شود. باید در نظر داشت در زمستان و ایام کریسمس این تقاضا دوباره افزایش می یابد. تور استانبول از تهران کریسمس همچون ایام تابستان گران است. جذاب ترین اتفاق زمستان را می توان نسبت داد به آخرن جمعه سال میلادی(بلک فرایدی) که تهرانی های که قصد خرید از برندهای معروف با آف های بسیار بالا را دارند ازین فرصت برای رزرو تور استانبول از تهران زمستان استفاده می کنند.

هتل ها و مدت اقامتان را مشخص کنید:
تور تهران استانبول هتل 3ستاره را برای سفر به استانبول انتخاب نکنید. هتل های 3ستاره استانبول بسیار بی کیفیت هستن.اگر قصد شما فقط برای خرید است میشود یک تور تهران استانبول 3 شب و 4 روز را در آن سپری کرد. کمتر کسی پیدا می شود که تور تهران استانبول هتل 5ستاره را انتخاب کند و تمام مدت در هتل بماند. زیرا استانبول آنقدر دیدنی دارد که فقط شب برای استراحت به هتل بر میگردید. بهترین انتخاب برای محل اقامت  مناسب تور استانبول هتل 4ستاره از تهران است. برای اینکه بتوانید از بیشتر جاذبه های تاریخی و طبیعی استانبول هم دیدن کنید بهتر است تور استانبول 7شب و 8روز رو برای انتخاب کنید.