imgDefault
تور مشهد به قشم

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور مشهد به قشم

 

10دقیقه وقت بذارید و بهترین سفرتان به قشم را رقم بزنید:
افتخار میکنیم که با تیم حرفه ای تور پلیز در کنار شما تا انتهای این سفر هستیم. اگر اولین بار است که از مشهد قصد عزیمت به بزرگترین جزیره ایران یعنی قشم را دارید. حتما پیشنهاد میکنم 10دقیقه فرصت بگذارید و تا انتها با ما باشید.


تور قشم را بیاد ماندنی تجربه کنید:
تور مشهد به قشم را برای سفرتان مد نظر دارید. خوب باید بدانید که بدون برنامه و اطلاعات با چالش رو به رو خواهید شد. تور پلیز در کنار شماست تا بهترین تور قشم هوایی یا زمینی، بهترین هتل های قشم برای اقامت، چالش ها و باید و نباید های بهترین تور قشم از مشهد را برایتان بازگو کند.


چرا تور قشم از مبدا مشهد را انتخاب میکنم؟
تا به امروز نتوانستید از بزرگترین جزیره ایران دیدن کنید. زمستان و نوروز امسال را از دست ندهید. با انتخاب یکی از تورهای مشهد قشم این فرصت را به خود و خانواده تان تقدیم کنید. جزیره قشم یکی از جزایر بکر و دیدنی جنوب کشورمان ایران است. جالب است بدانید برای بازدید از تمام این جاذبه ها حداقل 3 یا 4 روز زمان احتیاج است. در ادامه سعی می شود با بهترین نوع تور قشم، بهترین زمان سفر و رزرو تور قشم از معتبر ترین آژانسهای مشهد در سایت تورپلیز همراه شما باشیم.

 

با هواپیما سفر کنید:

برای رزرو تور مشهد به قشم هوایی چند نکته مهم را باید بدانید. اول اینکه فاصله مشهد تا قشم به صورت زمینی بسیار زیاد است. اگر زمان کافی برای سپری کردن این مسیر ندارید ناگزیر هستید تور قشم از مشهد هوایی را انتخاب کنید. پرواز قشم از مبدا مشهد برای آن دسته از خراسانی ها و مشهدی های که زمان و حوصله کافی ندارند توصیه می شود.


پرواز مشهد با هواپیما به قشم چند ساعت زمان می برد؟
سریع ترین پرواز از مبدا مشهد به مقصد قشم حدودا 1 ساعت و 55 دقیقه طول خواهد کشید. باید در نظر بگیرید  علاوه بر پرواز قشم از مبدا مشهد شما باید حدودا 1 ساعت هم برای تشریفات پرواز فرودگاه هاشمی نژاد مشهد در نظر بگیرید. پس تقریبا زمانی که شما برای پرواز تور مشهد قشم هوایی در نظر میگیرید 3ساعت است. 


دانستن این نکته چه سودی برای شما دارد؟
باید بدانید که تحویل دادن اتاق ها در هتل های قشم در ساعت 12 ظهر صورت می گیرد. و تحویل گرفتن اتاق هتل های قشم در ساعت 14 میباشد. دانستن همین نکته باعث می شود که شما به ساعت پرواز تور قشم از مشهد با هواپیما دقت بیشتری بکنید.


چرا باید به این نکته دقت شود؟
در تبلیغ های آژانسها گاها از نا آگاهی گردشگران مشهدی سواستفاده می شود. پرواز قشم از مبدا مشهد اگر برای عصر بعد از ساعت 2 باشد انگار تور مشهد به قشم 3شب و 4 روز شما یک روزش عملا حذف می شود. یعنی قیمت تور مشهد قشم 4روزه را پرداخت میکنید ولی عملا 3 روز استفاده می کنید. پس با دانستن همین نکته کم اهمیت شما به درستی میدانید برای قیمت تور مشهد به قشم با هواپیما برای چند روز اقامتتان در هتل های 4ستاره قشم پرداختی دارید.


ایرلاین های فعال در مسیر پرواز مشهد با هواپیما به قشم:
2 ایرلاین قشم ایر و ماهان برگذار کننده تمامی پروازهای قشم از مبدا مشهد می باشند.


پرواز های قشم از مبدا مشهد در چه روزهای از هفته برگذار می شود؟
پرواز مشهد به مقصد قشم در 2 روز هفته فقط خدمات دارند. پرواز از مبدا مشهد به مقصد قشم در روزها جمعه و سه شنبه می باشد.
شما میتوانید در سایت تور پلیز بهترین قیمت بلیط پرواز قشم از مبدا مشهد را رزرو کنید.


بلیط هواپیمایی مشهد به مقصد قشم به چه صورت است؟
دو نوع پرواز قشم سیستمی و قشم چارتری در مسیر پرواز قشم از مبدا مشهد فعال هستند. دانستن این نکته چه سودی برای شما همشهریان گرامی دارد.

 

سیستمی: 

بلیط هواپیمایی قشم از مبدا مشهد گاها سیستمی می باشد. قیمت بلیط سیستمی قشم نرخ همیشه ثابتی دارد. در تمام طول سال هم میتوانید با کمی سرچ قیمت بلیط هواپیمایی مشهد به مقصد قشم را پیدا کنید.

 

چارتری:

بلیط هواپیمایی قشم از مبدا مشهد اکونومی، چارتری یا سیستمی می باشد. پس این نوید را می توان داد که تور مشهد قشم چارتر را میتوانید در بعضی از روزهای کم تقاضا به  قشم ارزان تر خرید. دانستن همین نکته کافی است که دیگر دنبال تور آف خورده قشم از مشهد هوایی در مواقع های خاص بگردید. باور کنید که با کمی اطلاعات شما می توانید ارزانترین چارتر تور قشم از مشهد هوایی تان را در زمان مناسب رزرو کنید.


تور ارزان مشهد به قشم چارتر را کی رزرو کنیم؟
تور ارزان قشم در فصل های تابستان و اوایل پاییز و اواخر بهار بسیار اتفاق می افتد. در این فصول چارتر کننده با کاهش تقاضا برای تور مشهد به مقصد قشم  رو به رو می شوند. بخاطر همین موضوع اقدام به کاهش قیمت های  برای اقبال گردشگران مشهدی می کند. این فرصت طلایی برای گردشگران مشهدی که تور های ارزان قشم را می پسندند کاملا فراهم شده است.

 

ارزان لحظه آخری:

تفاوت قیمت تور لحظه آخری از مشهد به قشم را  زمانی متوجه می شوید که تعدادی از افراد در تور معمولی حضور دارند که نصف شما برای تور قشم شان پرداختی داشتند. این گردشگران تور قشم را در بهترین زمان خود رزرو کرده اند. تور مشهد قشم لحظه آخری در واقع همان تور چارتر قشم است که تا اخرین لحظات فروش نشده است. پکیج تور قشم از مشهد لحظه آخری دقیقا همان تور کامل قشم است با این تفاوت که گاها تا 50 درصد ارزانتر از تور چارتر قشم است.

 

با قطار:

برای سفر با تور مسافرتی مشهد به قشم با قطار شما باید بلیط قطار بندرعباس از مبدا مشهد را انتخاب کنید. برای سفر به جزیره قشم مسافت بین مشهد تا بندرعباس را باید به صورتی زمینی و بعد از آن به وسیله قایق های مسافربری به جزیره قشم بروید. تور زمینی قشم از مشهد با قطار از ایمن ترین تورهای مسافرتی بشمار می اید. تور زمینی مشهد قشم با قطار را در سفر های خانوادگی سعی کنید انتخاب کنید. زیرا فاصله مشهد تا بندر عباس بسیار خسته کننده است. از این رو تور مشهد با قطار به قشم با محیط مناسب برای کودکان از خستگی و کسالت آنها جلوگیری می کند. قیمت تور قشم با قطار از مشهد ارزانتر و اقتصادی تر از سفر هوایی قشم است.


از مشهد تا بندر عباس با قطار چند ساعت راه است؟
مدت زمان سفر با قطار بندر عباس از مشهد  حدود 21 ساعت می باشد. خوشبختانه در بیشتر هفته بلیت قطار مشهد به مقصد بندر عباس فعال و در حال سرویس دهی می باشد. قیمت بلیط مشهد با قطار به بندر عباس براساس نوع شرکت های خدمات دهنده تفاوت دارد. بهتر است برای تور مشهد قشم زمینی از قطار های با کیفیت خدمات گرفته شود. از بهترین قطارهای مسیر بندر عباس می شود به 2 خط به طور ویژه اشاره کرد.

 

قطار 4ستاره غزال :

پیشنهاد ما به شما رزرو تور مشهد با قطار 4ستاره غزال به قشم است. این قطار دارایی کوپه های 4تخته و ظرفیت 40 نفر می باشد. در اصل قطارغزال بنیاد vip یکی از بهترین قطار های ناوگان قطاری کشور می باشد. قیمت بلیط قطار مشهد به مقصد بندرعباس خوشبختانه همچون بلیت هواپیمایی قشم در حال تغییر نیست و تقریبا ثابت است.

 

قطار 3ستاره اپتیما 6تخته:

در مجموعه شرکت های رجا قطارهای 6تخته وجود دارد که در سه کلاس 1، 2، 3 تقسیم بندی می شود. قطار 6تخته اپتیما در کلاس 3 قرار دارد. قطار اپیتیما 6تخته رجا یکی دیگر از قطارهای مسیر مشهد به مقصد بندرعباس می باشد. قیمت بلیط قطار 3ستاره اپتیما 6تخته برای آن دسته از مشهدی های که قصد صرفه جویی هزینه در تور مشهد با قطار به قشم شان را دارند پیشنهاد می شود.


دیگر قطارهای فعال برای تور زمینی مشهد با قطار به قشم:
تور زمینی قشم را میتوانید با قطار سریر وقطار البرز چهار تخته و همچنین قطار 3ستاره کویر 6 تخته هم تجربه کرد. بطور کل قطارهای تور قشم 6 تخته و 4 تخته هستند. همین علت باعث آن شده است که تور زمینی قشم از مبدا مشهد با قطار برای خانواده های 4 یا 6 نفره بسیار مناسب باشد. فضای مناسب و کافی قطار برای آن دسته از مشهدی های عزیز می باشد که به قصد خرید عازم قشم هستند. این فرصت را فراهم آمده تا بارهای اضافه را در محیط امن کوپه قرار دهید.

 

با اتوبوس:

تور قشم از مشهد با اتوبوس را میتوان ارزان ترین تور مشهد به مقصد قشم زمینی دانست. تور گروهی مشهد به قشم با اتوبوس را میتوانید به عنوان یک تور شاد و بیاد ماندنی انتخاب کنید. زمانی که در مسیر تور مشهد قشم با اتوبوس باید صرف رسیدن تا بندرعباس کنید حدودا 16 تا 17 ساعت می باشد. یعنی شما باید خود را برای یک سفر طولانی جاده آماده کنید. مطمئنا بیشتر مسیر را متوجه نخواهید شد اگر برنامه تور زمینی قشم با اتوبوس تان بر مبنای شادی باشد.


مسیر زمینی تور مشهد به مقصد قشم به چه صورت است؟
تور مشهد به مقصد قشم زمینی را چه با قطار قشم، اتوبوس قشم یا خودروی شخصی آغاز کنید مبدا شما مشهد و مقصد شما بندرعباس است. بعد از آن شما باید به اسکه شهید حقانی رفته و از آنجا با قایق های مسافربری مخصوص به سمت قشم راهی شوید.


نکته مهم در تور زمینی قشم:
این نکته را باید بدانید که ار بندرعباس تا قشم را باید به صورت دریایی طی کنید. این سفر دریای گاهی با چالش رو به رو می شود. در صورتی که هوا طوفانی باشد اسکله بسته خواهد شد و تا ارامش دریا مسافری به قشم نمیتواند برود. قبل از آغاز تور قشم تان به این نکته توجه کنید که آب و هوایی بندرعباس چه طور می باشد. فقط باید آمادگی آن را داشته باشید در صورت بسته شدن اسکله برای اقامت در بندرعباس با مشکلی رو به رو نشوید.

 

نوروز:

تور مشهد به قشم نوروزی را از دست ندهید. نوروز جشنواره بازار های قشم است. این ایام را میتوان برای خرید بسیار جذاب دانست. تور قشم از مشهد نوروز را باید حتما امتحان کنید. آب و هوایی عالی ایام عید باعث آن شده که تور نوروزی مشهد قشم یکی از پرتقاضا ترین تورهای نوروزی جنوب ایران باشد. قیمت تور مشهد به مقصد قشم در ایام نوروز با افزایش رو به رومی شود. البته در ایام عید تور زمینی قشم و تور هوایی قشم هر دو با افزایش قیمت رو به رو می شوند و این کاملا طبیعی است.

 

اقساطی:

آژانسهای معتبر مشهد برای رضایت گردشگران مشهدی اقدام به ارائه تور اقساطی قشم از مشهد کرده اند. این امکان باعث آن شده است که دغدغه بسیاری از گردشگران مشهدی کاسته شود. تور اقساطی مشهد قشم این بهانه که هزینه سفر زیاد است را دیگر نادیده میگیرد. چون شما میتوانید با پرداخت مقدار ناچیزی از مبلغ سفر یک تور قشم از مبدا مشهد خاطره انگیز را تجربه کنید.

 

زمستان:

بهترین فصل برای تور قشم از مبدا مشهد دی ماه و بهمن ماه می باشد. این ماه های زمستان هوای دلچسبی در قشم حکم فرماست. تور قشم از مبدا مشهد بهمن ماه را اگر انتخاب کردید علاوه بر بازار گردی حتما شنا و تفریحات دریای قشم را فراموش نکنید.