imgDefault
مشهد به کیش

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

مشهد به کیش

تور مسافرتی، از شهر عشق به زیبا ترین جزیره مرجانی ایران:

شهر عشق مشهد مقدس، سالها میزبان تمام شیعیان جهان بوده و هست. یکی از خصلت های خوب خراسانی ها به سفر رفتنه و مبدا آغاز تمام این سفر ها از مشهد است. کیش یکی از پر تقاضا ترین انتخاب های سفر این مردمان خون گرم است. 
از این بابت تور پلیز، در تمام ایام سال به پاس قدردانی از این عزیزان وظیفه خود میداند که با افتخار خدمت رسان مردمان شهر عشق باشد.
تور مشهد به کیش، یکی از بیشترین تقاضا های گردشگران مشهدی است. تیم قدرتمند تور پلیز تا انتخاب آنچه لیاقت شماست در کنارتان خواهد بود.


چطور تور کیش از مشهد را رزرو کنیم؟
مشهدی های گرامی چند راه برای انتخاب تور مشهد کیش دارند. سخترین و ملال آور ترین آنها مراجعه حضوری برای تورهای کیش آژانسهای مشهد است. راه آسان و مناسبتر آن هم وجود دارد. تور پلیز معتبر ترین آژانسهای مسافرتی مشهد  را به شما معرفی میکند. ارزانترین تور مشهد به کیش هوایی و زمینی را در اختیار شما قرار می دهد. مناسبترین قیمت تور هوایی مشهد کیش چارتری را پیشنهاد یا در زمان مناسب با ارائه تورهای لحظه آخری مشهد به کیش شما را سوپرایز میکند. در ضمن تیم تور پلیز در صدد است تا بهترین تور کیش از مشهد اقساطی را در سبد شما عزیزان قرار دهد. 


بهترین راه سفر به جزیره:
همناطور که گفته شد مشهد مقدس و جزیره کیش جزو پر تردد ترین مقاصد گردشگری هستند. این اتفاق باعث شده است که گردشگرانی که قصد سفر با تور از مبدا مشهد به مقصد کیش را دارند، انتخاب های متعددی داشته باشند.
شما با توجه به میزان بودجه و زمان تخصیص داده شده برای تور کیش تان، می توانید با اطمینان یکی از چند پیشنهاد مناسب برای سفر به جزیره کیش را انتخاب کنید.


سفر زمینی با اتومبیل شخصی:
اگر زمان بسیار و تنها کیش را مقصد سفرتان نمیدانید اتومبیل شخصی میتواند یکی از انتخاب ها باشد. سفر جاده ای با اینکه زیبایی  جاده ای و چالش های سفر دلچسبی دارد اما برای سفر به جزیزه کیش مناسب نیست. مسیر مشهد به کیش به صورت جاده ای خشک و کویری، و فاصله مشهد تا کیش بسیار است. هزینه های سفر با اتومبیل شخصی از مشهد به مقصد کیش بسیار زیاد و گرانتر از دیگر سفر های زمینی خواهد بود. نکته بسار مهم در سفر زمینی از مشهد به مقصد کیش رزرو هتل مناسب برای اقامتتان است. ما به شما کیش پلیز را پیشنهاد می کنیم که متخصص مناسبترین هتل های کیش، ارزانترین هتل های کیش ،  باکیفیت ترین هتل های کیش  و لاکچری ترین هتل های کیش می باشد. اگر قصد سفر با خودرو شخصی را دارید در کیش پلیز، محل اقامتتان را انتخاب و یک سفر خاطره انگیز را برا خود و خانواده رقم بزنید.

 

سفر زمینی و ایمن با قطار:

سفر با قطار ایمن و ارزان است. تور ارزان کیش با قطار از مشهد یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر خانوادگی است. در سفر با قطار تمام اعضایی خانواده به یک اندازه از سفرشان لذت میبرند. خلاف آنچه در سفر با ماشین شخصی است که راننده یا پدر خانواده خسته رانندگی طولانی است.


3چالش خاطره انگیز در تور مشهد کیش با قطار:
قسمت جذاب تور زمینی با قطار از مشهد به کیش آنجاست که شما از سفر ریلی از مشهد به بندر عباس را تجربه و سپس با اتوبوس یا وسیله شخصی به بندر چارک رفته و بعد از آن با کشتی های مسافر بری به جزیره کیش می روید.


چقدر زمان رسیدن از مشهد به کیش با قطار طول می کشد؟
باید بدانید در تورهای کیش با قطار از مشهد مدت زمانی که از مشهد  تا بندرعباس با قطار طی میکنید حدودا 21 ساعت است.
از بندرعباس تا بندرچارک را با وسیله نقلیه زمینی طی میکنید که حدودا 3 ساعت زمان می برد.
از بندرچارک به وسیله کشتی برای رسیدن به جزیره کیش حدودا 5/2 ساعت طول می کشد.

 

قطار های 4 ستاره و 3ستاره :

مسیر مشهد تا بندر عباس طولانی است. باید سعی شود در انتخاب یک قطار با کیفیت بسیار دقت کنید. در این بین خوشبختانه قطار های با کیفیتی در این مسیر به گردشگران خدمات میدهند.

 

قطار 4 ستاره غزال: 

این قطار یک انتخاب مناسب برای تور زمینی از مشهد با قطار به کیش است.این قطار  بسیار کم جمعیت و همچنین دارای خدمات بسیار عالی است. 

 

قطار 3ستاره 6تخته اپتیما:

 این قطار قیمت کمتری نسبت به غزال دارد. کیفیت و خدمات بسیار خوبی ارائه میکند و بسیار مناسب  تورهای کیش از مشهد ارزان قیمت است.  


اگر زمان کافی ندارید سفر زمینی نروید:
باید بدانید اگر تور زمینی مشهد کیش قطار را برای سفرتان به جزیره کیش انتخاب کرده اید. حدودا 2 روز زمان را برای طی کردن مسیر باید در نظر بگیرید. شما جزو آن دسته از مشهدی های هستید که بخاطر مشغله کاری زمان کافی ندارید. تور کیش از مشهد هوایی بهترین انتخاب شما می تواند باشد. قیمت بلیت تور مشهد به کیش هوایی کمی بیشتر می باشد اما در عوض سریعتر و راحتر به مقصد میرسید.

 

سفر هوایی سریع و راحت:

روز به روز دارد به علاقه مندان و طرفدارن تور هوایی کیش افزوده می شود. خوشبختانه ایرلاین های ایرانی پرواز های کیش از مشهد هر روزه انجام می دهند. تور کیش از مشهد چارتری و تور از مبدا مشهد به مقصد کیش سیستمی بسیار پپر طرفدار هستند.

اگر راحتی و صرفه جویی در زمان نسبت به هزینه سفر، برایتان از اهمیت بیشتری  برخوردار است تور کیش هوایی از مشهد  را انتخاب کنید.


اطلاعات پرواز در سفر هوایی از مبدا مشهد به مقصد کیش :
سفر هوایی از مشهد تا کیش حدودا 1 ساعت 50 دقبقه طول می کشد.
در تمام ایام هفته از فرودگاه هاشمی نژاد  ترمینال 1 به مقصد کیش پرواز برقرار است.
ایرلاین های داخلی مناسب مانند ایرلاین آتا، سپهران، کیش ایر، ایرتور، کاسپین، وارش، معراج و زاگرس گزینه های انتخابی خوبی برای تورهای مسافرتی کیش از مشهد هوایی تان هستند.


کدام تور هوایی کیش در بین گردشگران مشهدی محبوب تر است؟
مطمئنا تور کیش هرچقدر آپشن های بیشتری داشته باشد در نظر گردشگران مشهدی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. اما گاها این محبوبیت برای آپشن ها نیست. گاهی احترام به خواسته مشتری میتواند از هر طیفی این محبوبیت را دو چندان می کند. برای نمونه چند تور کیش هوایی پر طرفدار از مشهد را برایتان مثال میزنیم.

 

هوایی لحظه آخری:

تور لحظه آخر از مبدا مشهد به مقصد کیش از آن دسته تورهای جذابی است که به وسیله چارتر کننده چند روز مانده به پرواز خود ارائه می شود. چارتر کننده با پایین آوردن قیمت آن در روزهای آخر به عنوان تور لحظه آخری کیش آن را به فروش می رساند. اگر شما پیگیر باشید در ایام خلوتی سفر به کیش میتوانید تور مشهد لحظه آخری به کیش با تخفیف عالی را رزرو کنید.

 

هوایی ارزان قیمت:

به علت استقبال شدید از سفر به کیش در بین مشهدی گرامی پرواز کیش با هواپیما از مشهد در طول هفته برقرار است. این پرواز ها بیشترا به صورت چارتری هستند. در ایام تابستان و فصل امتحانات و مدارس تقاضا با کاهش رو به رو می شود تور کیش ارزان قیمت از مشهد در این ایام میتواند رزرو شود. همچنین انتخاب تور مشهد هوایی به کیش در اوایل هفته میتواند در کاهش قیمت تور کیش از مبدا مشهد تان موثر باشد.

 

هوایی اقساطی:

تور مشهد کیش اقساطی در بین گردشگران مشهدی بسیار طرفدار دارد. از این رو آژانسهای مشهدی این خدمات را در اختیار این عزیزان قرار داده اند. این حس که در این ایام بد اقتصادی این امکان برای مشهدی های عزیز فراهم شده است بسیار خوشایند است. 

 

هوایی 5 روزه:

قیمت تور مشهد کیش هوایی بستگی مستقیم به تعداد روزهای اقامتتان دارد.هر چقدر مدت این اقامت بیشتر باشد قیمت تور کیش هوایی از مشهد تان بیشتر می شود. بهتر است تورهای کیش هوایی از مشهد 4شب و 5روز را در ایام خلوت سال انتخاب کنید. برای مثال تور کیش تابستان از مشهد 5 روزه می تواند انتخاب خوبی باشد. چون در ایام تابستان هتل های کیش قیمت مناسبی برای اقامت دارند.

 

هوایی 3 روزه:

تور کیش نوروزی از مشهد را بخاطر افزایش قیمت تور مشهد به کیش در ایام نوروز 3روزه انتخاب شود بهتر است. در ایام عید بخاطر تقاضایی فراوان خانواده های مشهدی برای سفر به کیش تور کیش بسیار گران می شود. در این پیک سفر به کیش انتخاب تور هوایی از مبدا مشهد به مقصد کیش 3روزه پیشنهاد بهتری است.

 

هوایی هتل داریوش:

یکی از محبوب ترین هتل های کیش در بین مشهدی های گرامی هتل داریوش است. تور مشهد به کیش هتل داریوش یکی از انتخاب های لاکچری برای سفر به کیش محسوب می شود. این هتل با امکانات عالی و محیطی زیبا توانسته است جایگاه خود را در بین مشهدی های لاکچری پیدا کند. اگر تمایل به شناخت بیشتر ازین هتل دارید میتوانید در کیش پلیز به طور کامل در مورد امکانات رفاهی هتل داریوش صحبت شده است.

 

بهترین تور مشهد کیش با اقامت در بهترین هتل های کیش:
برای آشنایی با بهترین و معروف ترین هتل های کیش همچنین ارزانترین آنها برای اقامت چند روزه شما را دعوت میکنم از کیش پلیز دیدن کنید. سایت کیش پلیز به طور اختصاصی محل های اقامتی کیش را مورد بررسی قرار داده است.

 

هتل 5ستاره:

از معروفترین و خاص ترین تورهای کیش هتل 5ستاره میتوان به اختصار نام برد از تور کیش از مشهد هتل داریوش، تور کیش هتل کوروش از مشهد، تور کیش هتل ترنج از مشهد، تور کیش هتل میراژ از مشهد، تور کیش هتل شایان از مشهد، تور کیش هتل مارینا از مشهد وغیره  اشاره کرد.

 

هتل 4ستاره:

تور کیش هتل 4ستاره را میتوان اشاره کرد به  تور کیش از مشهد هتل فلامینگو، تور کیش هتل صدف از مشهد، تور کیش هتل پارمیدا از مشهد، تور کیش هتل ارم از مشهد است.

 

هتل 3ستاره و 2ستاره:

تور ارزان مشهد کیش را در هتل های ارزان و مناسب جزیره کیش میتوان تجربه کنید.در سایت کیش پلیز به طور کامل در مورد تمام هتل های ارزان کیش صحبت شده است. برای نمونه میتوان  به تور کیش هتل پارسیان از مشهد ، تور کیش هتل آبادگران از مشهد، تور کیش هتل پانیذ از مشهد اشاره کرد.


تور کیش لاکچری از مشهد تان را خودتان بسازید:
درست است که تور هوایی مشهد کیش هتل 5ستاره ترنج میتواند یک تور لاکچری کیش از مشهد بینظیر باشد. اما بجز سفر راحت و اقامت بیاد ماندنی کیش سوپرایز های دیگری هم دارد.


تفریحات آبی جزیره کیش:
اینکه مردمان مشهد از تفریحات آبی لذت میبرند تعجب ندارد. این علاقه در شهر مشهد را میتوانید در مجموعه های آبی بیشمارش ببینید.

  
غواصی:بدون شک متفاوت ترین تجربه در سفر با تور مشهد کیش میتواند غواصی باشد. 


اسکوتر زیر دریای : اگر غواصی و شنا کردن برایتان تجربه سختی است میتوانید از اسکوتر استفاده کنید. این وسیله به شما کمک میکند در زیر آب به راحتی حرکت کنید.


شاتل سواری و بنانا سواری:این وسیله ها مخصوص تفریحات خانوادگی یا چند نفره است. با نشستن بر روی تیوب های بادی مخصوص و کشیده شدن در موج های دریای کیش این لذت به یک خاطره دسته جمعی زیبا تبدیل میشود.


کیبل اسکی جزیره کیش:
کابل اسکی یا کیبل اسکی یک تفریح انفرادی خاص است. شما به وسیله یک کابل بر روی امواج آب دریای کیش موج سواری کیکنید.


فلای برد کیش:
این تفریح شامل شده از هیجان ، تعادل ، ارتفاع که شما در ابتدا بر روی یک پله ایستاده و به وسیله فشار آبی که به وسیله جت اسکی به فلای برد وارد میشود شما را از سطح آب دور کرده و حس پرواز در شما موج خواهد زد.


پاراسل:
در این تفریح شما بر روی یک چتر سوار شده و به وسیله یک قایق ارتفاع می گیرد. در این تفریح شما حس پرواز بیشتر دارید.