imgDefault
تور مشهد به استانبول
تور از مشهد به استانبول

تور مشهد به استانبول

 

چرا برای سفر به ترکیه، استانبول از محبوبیت بیشتری برخوردار است؟


ما در سایت تورپلیز همیشه سعی کردیم همراه شما باشیم. این بار هم با شما مشهدی های عزیز تا انتها برای انتخاب و آشنایی با یک تور مشهد به استانبول بی نظیر همراه هستیم. 
این صحبت چکیده ای از تجربه بسیار از هموطنان عزیزمان در سفر به استانبول است. استانبول بسیار عالی برای زندگی، خرید، تفریح و اگر خوش غذا هستین بهشت غذاهای لذیذ که مناسب برای هر قشر و فرهنگی است. کلا استانبول برای هر کسی یک سوپرایز دارد. این مهمترین و ساده ترین تعریفی بود که می شود از سفر با تور استانبول بیان کرد.


چالش های انتخاب سفر هوایی:
 سوال مهم اینجاست چطور آماده سفر با تور هوایی مشهد به استانبول شویم. چه زمانی را برای سفر انتخاب کنیم. آیا تور استانبول از مشهد با پرواز مستقیم وجود دارد. چه ایرلاینی برای تور مشهد استانبول مناسب است. و مهمترین سوال و اساسی ترین سوال این است چطور مناسبترین قیمت بلیط تور استانبول از مشهد هوایی را رزرو کنیم.


ایرلاین های ایرانی :
متاسفانه ایرلاین های ایرانی از مبدا مشهد به مقصد استانبول پروازی ندارند. این مشکل باعث بسیاری از مشکلات برای همشهریان مشهدی شده است. در گذشته همشهریان خراسانی برای تور استانبول اول به تهران، و بعد از آنجا به مقصد استانبول ترکیه پرواز می کردند.


ایرلاین های خارجی:
دو ایرلاین ترکیش و قطر ایرویز در مسیر پروازی تور مشهد استانبول هوایی در حال حاضر فعال هستند.

 

ایرلاین ترکیش:

ایرلاین های که از مبدا مشهد به مقصد استانبول به صورت مستقیم پرواز دارند فقط ایرلاین ترکیش است. خوشبختانه این ایرلاین بخاطر استقبال همشهریان مشهدی و خراسانی اقدام به برگذاری خط هوایی مستقیم کرده است. قیمت تور مستقیم مشهد به استانبول هوایی علاوه بر کاهش هزینه باعث راحتی و رضایت خراسانی های گرامی شده است.
قیمت تور مستقیم استانبول از مشهد هوایی متغییر است. به طور میانگین در شرایط سخت کرونایی فقط قیمت بلیط هواپیمای مشهد به مقصد استانبول ترکیش اکونومی بین 4 میلیون تا 5میلیون است. قیمت بلیط مشهد با هواپیما به استانبول بیزینس بین 7میلیون 500 تا 8میلیون 500 به صورت متغییر است. 

 

ایرلاین قطر ایرویز:

ایرلاین قطر پرواز غیر مستقیم به استانبول دارد. قیمت تور هوایی مشهد استانبول با ایرلاین قطر بصورت غیر مستقیم به استانبول گران است. در صورت رزرو تور استانبول با هواپیمایی قطر شما اول از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به دوحه و بعد از آن به استانبول پرواز می کنید.


مناسب ترین زمان برای رزرو بهترین تور از مبدا مشهد به مقصد استانبول با هواپیما:
پرواز تورهای هوایی مشهد به استانبول چارتری یا سیستمی هستند. خوشبختانه از مشهد در کل هفته به استانبول پرواز انجام می شود. ارزانترین تور استانبول از مشهد هوایی در اواسط دی و اوایل بهمن است. تابستان و نوروز بهترین فرصت رزرو بلیط تور استانبول هوایی از مشهد برای تفریح و گردش است.

 

پرواز چارتری:

تور از مبدا مشهد به مقصد استانبول چارتری نسبت به پرواز سیستمی معمولا ارزان تر است. تور استانبول از مبدا مشهد چارتری رو شما فقط از طریق آژانسهای معتبر میتوانید رزرو کنید. در ایامی که با کاهش تقاضا برای سفر به استانبول رو به رو هستیم (اتمام تعطیلات، آغاز مدارس و امتحانات و غیره) قیمت تور مشهد استانبول چارتری هم کاهشی میشود.

لحظه آخری یا دقیقه 90:

تور مشهد به استانبول لحظه آخری از محبوب ترین تورهای مسافرتی استانبول در بین مردم مشهد است. تقاضای خراسانی ها برای سفر ارزان بیشتر است. تورهای لحظه آخری استانبول از مشهد یکی از همین فرصت های سفر ارزان است. قیمت تور لحظه آخری مشهد استانبول ارزان گاها تا 50 درصد یا بیشتر تخفیف میخورد. این تخفیف برای جلوگیری از ضرر خالی ماندن صندلی ها می باشد.

 

سفر نوروزی:

از مشهد در ایام سال نو تقاضای سفر به استانبول به اوج خود می رسد. محبوبیت تور هوایی مشهد به استانبول نوروز بخاطر جشن های نوروزی استانبول ترکیه و تعطیلی مدارس و ادارات در ایران است. چهره استانبول در نوروز بسیار اغشته به جشن و سرور و زندگی است. فستیوال ها و جشن های بینظیری در نوروز برگذار می شود. قیمت تور هوایی استانبول از مشهد نوروزی بخاطر تقاضای بالای سفر گران است.

 

سفر تابستانی:

فصل تابستان در استانبول فصل توریستی است. مشهدی های که فقط قصد تفریح و گردش مخصوصا تفریحات آبی را دارند تور مشهد به استانبول تابستان برایشان پیشنهاد می شود. هزینه تور مشهد استانبول تابستان نسبت به دیگر فصل ها بالاتر است. در فصل تابستان آب و هوایی شهر استانبول همانند شهر های شمالی ایران است.
تور هوایی مشهد استانبول نوروز و تور هوایی استانبول از مشهد تابستان هر دو های سیزن هستند.

 

سفر ارزان زمینی:

تور ارزان مشهد به استانبول یا در ایام خلوتی یا لو سیزن فراهم می شود یا با تور زمینی مشهد استانبول با قطار یا اتوبوس.

تور استانبول زمینی از مشهد ارزانتر از سفر هوایی است

 

با قطار:

قیمت تور استانبول از مشهد با قطار برای یک سفر خانوادگی ارزان بسیار گزینه مناسبی است. تور مشهد با قطار به استانبول از لحاظ زمانی طولانی تر از بقیه تورهای استانبول از مبدا مشهد است. اگر عجله برای رسیدن ندارید تور مشهد استانبول با قطار را انتخاب کنید. علاوه بر اینکه که ایمنی سفر با تور زمینی از مبدا مشهد به مقصد استانبول بالاست، تنوع سفری بسیاری جذابی هم دارد. 

 

با اتوبوس:

اگر علاقه به سفر گروهی را دارید، تور مشهد به استانبول با اتوبوس بهترین گزینه سفر با توجه به هزینه های بالای سفر است. تور ارزان استانبول از مشهد با اتوبوس برای آن دسته از مشهدی های که مقدار هزینه کمتری بابت سفرشان در نظر گرفته اند مناسب است. در سفر جاده ی معمولا با خستگی راه رو به رو می شوید. پس اگر تحمل این شرایط را دارید تور استانبول با اتوبوس از مشهد را انتخاب کنید.

 

اقساطی سفر کنید:

تور مشهد به استانبول اقساطی خوشبختانه در آژانسهای معتبر مشهد فراهم است. اگر هزینه های سفرتان زیاد است این امکان برای شما وجود دارد که تور اقساطی استانبول از مبدا مشهد را از آژانس معتبر درخواست کنید. فقط تنها ایراد تور مشهد استانبول اقساطی مشکلات ضمانتی آن است.

 

اقامت در هتل مناسب:

بهترین انتخاب برای تور استانبول را می شود در تور هوایی استانبول از مشهد هتل 5ستاره خلاصه کرد. سفر به استانبول اگر هوایی باشد راحت و سریع است. اگر هم برای اقامت یکی از بهترین هتل ها ی 5ستاره میدان تکسیم استانبول باشد بی نظیر می شود.
همینطور که میدانید متاسفانه هتل های 3 ستاره استانبول از کیفیت پایینی برخوردار هستند. نیاز نیست یک سفر لاکچری با تور از مبدا مشهد به مقصد استانبول هتل 5ستاره uall را انتخاب کنید. چون شما انقدر محو زیبایی های استانبول خواهید شد که فقط برای خواب به هتل می روید.