imgDefault
تور فیروزآباد به تهران

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور فیروزآباد به تهران

 

سفر به قلب تپنده ایران :
تهران پایتخت ایران است. در واقع قلب ایران بحساب می آید. وجود مهمترین مراکز سیاسی، ورزشی و علمی در این شهر باعث این شده است که تقاضا برای سفر به آن بیشمار باشد.علت سفر به تهران از فیروزآباد را در چند دلیل خلاصه میکنیم.


1-    دلیل کاری: حساس ترین و مهم ترین کارخانه جات، مراکز تولیدی، علمی، ورزشی، سیاسی، تاریخی و نظامی  در این شهر و اطراف آن هستند. شما ممکن است به بیشمار دلیل  با خرید بلیط فیروزآباد هوایی به تهران سفر کنید.


2-    بدلیل درمان: بسیاری از بهترین دکترها و مراکز درمانی در تهران فعال هستند.فیروزآباد ی های زیادی برای پیگیری درمانشان مجبور هستند با رزرو بلیط پرواز تهران از فیروزآباد برای سفر عازم شوند.


3-    بدلیل سفر : تهران بخاطر مرکزیت، قطب سفر هوایی ایران هم محسوب می شود. به همین علت بیشتر پرواز های خارجی از تهران صورت می گیرد. فیروزآباد ی های که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند تهران را به عنوان مبدا سفرشان انتخاب می کنند.


4-    بدلیل تفریح و گردش: تور تهرانگردی از فیروزآباد یکی از گزینه های سفر به این شهر است. تهران از تاریخ غنی است. دیدنی های طبیعی و تاریخی بیشماری دارد. این تجربه میتواند برای تمام فیروزآباد ی های عزیز جدید و جذاب باشد.


تور چیست؟
به زبان ساده تور به فرایندی اطلاق میشود که برای سفر وسیله مناسب، برای اقامت محلی خوب و برای خورد و خوراک اقداماتی پیشنهاد شود. به ترکیب تمام این 3 فرایند تور گفته می شود.


تورهوایی تهران از فیروزآباد یا تور فیروزآباد تهران زمینی کدام مناسب تر است؟
اینکه چه وسیله ای را برای تورهای مسافرتی فیروزآباد تهران تان انتخاب کنید کاملا بستگی به شرایط تان دارد. سفر زمینی گاها طولانی و چالش های بیشتری نسبت به سفر هوایی دارند. تور زمینی فیروزآباد به تهران ارزان تر از تور هوایی فیروزآباد تهران است.

 

با هواپیما:

تور فیروزآباد به تهران هوایی راحترین و سریعترین نوع سفر در تور مسافرتی فیروزآباد به تهران است. شما اگر زمان کافی برای طی کردن مسیر فیروزآباد تا تهران به صورت زمینی را ندارید. با خرید بلیط هواپیمایی فیروزآباد تهران میتوانید به سرعت خود را به شهر تهران برسانید.
در صورتی که دلیل سفر شما کاریی باشد علاوه بر قیمت بلیط هواپیمای فیروزآباد تهران، اقامت در یک هتل خوب هم میتواند مهم باشد.
قیمت تور تهران از فیروزآباد بستگی به قیمت بلیط فیروزآباد به تهران هوایی و هتل محل اقامتتان دارد. که این دو در زمان های پیک سفر از مبدا فیروزآباد به مقصد تهران افزایشی است.
در ادامه بیشتر در مورد بهترین هتل های تهران صحبت میکنیم.

 

فرودگاه مهرآباد :

این فرودگاه مخصوص پرواز های داخلی است. فرودگاه مهرآباد دارای 6ترمینال برای خدمات دهی مناسب به گردشگران است.در صورتی که تور فیروزآباد تهران هوایی را برای سفر چند روزه انتخاب کرده اید. پرواز شما در این فرودگاه به زمین می نشیند.

 

ترمینال های فرودگاه مهرآباد

ترمینال 1: در این ترمینال پرواز های داخلی هواپیمایی کیش ایر و زاگرس انجام می شود.
ترمینال 2: در این ترمینال پروازهای داخلی هواپیمایی ایران ایر، معراج، آتا، قشم ایر، ایرتور و نفت انجام می شود.
ترمینال 3: حجاج در این ترمینال می بایست پرواز کنند.
ترمینال 4: در این ترمینال پرواز های داخلی هواپیمایی ماهان، آسمان، تابان، کاسپین، سپاهان و اترک انجام می شود.
ترمینال 5: این ترمینال مخصوص حجاج است.
ترمینال 6: پروازهای ورودی

 

نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه مهرآباد:

اگر تمایل دارید که هتل محل اقامتتان هم به مرکز تهران و هم به فرودگاه نزدیک باشد هتل های زیادی را برای انتخاب میتوانید رزرو کنید.

هتل المپیک: این هتل 4ستاره نزدیک ترین هتل به فرودگاه مهرآباد است. در جنب غربی ورزشگاه آزادی قرار گرفته است. فاصله آن تا فرودگاه با ماشین حدود 15 دقیقه است.


هتل آساره: این هتل از هتل های قیمت مناسب تهران می باشد. هتل آساره 4ستاره و نرسیده به میدان انقلاب است. با ماشین حدود 15 دقیقه زمان برای رسیدن به فرودگاه مهرآباد لازم است. اگر دنبال یک تور قیمت مناسب فیروزآباد تهران هستید این هتل پیشنهاد خوبی است.


هتل اورین: دوستانی که دنبال هتل ارزان قیمت تهران میگردند این هتل پیشنهاد می شود. این هتل 2ستاره می باشد و در خیابان کارگر شمالی واقع شده است. فاصله تا فرودگاه 17 تا 24 دقیقه است. تور ارزان قیمت فیروزآباد به تهران هوایی را در این هتل میتوانید تکمیل کنید.


هتل اسپیناس خلیج فارس: این هتل جزو هتل های لوکس تهران محسوب می شود. اگر قصد یک تور لوکس تهران از فیروزآباد را دارید این هتل پیشنهاد جذابی است. این هتل در بلوار کشاورز واقع شده است و فاصله 21 دقیقه ای تا فرودگاه مهرآباد دارد.


هتل توچال: این هتل در ارتفاعات توچال واقع شده است. اگر قصد تهرانگردی با تور فیروزآباد به تهران را دارید تجربه اقامت در یک هتل 3ستاره در ارتفاعات تهران را پیشنهاد میکنیم.

 

هتل های 5ستاره: شما در تور تهران از فیروزآباد هوایی هتل با کیفیت بسیاری را میتوانید انتخاب کنید. تهران هتل 5ستاره کم ندارد. برای مثال چند نمونه از هتل های 5ستاره تهران ران نام میبریم. تور تهران ازفیروزآباد هتل 5ستاره اسپیناس پلاس، تور تهران از فیروزآباد هتل 5ستاره پارسیان استقلال تهران، تور تهران هتل 5ستاره پارسیان آزادی، تور فیروزآباد تهران هتل 5ستاره نووتل فرودگاه امام خمینی

 

با قطار:

تور فیروزآباد به تهران با قطار برای آن دسته از فیروزآباد ی های که قیمت برایشان اولویت دارد و سفر ارزان یا تور ارزان تهران از فیروزآباد را می پسندند گزینه بسیار خوبی نسبت به سفر هوایی تهران است. تور فیروزآباد تهران با قطار علاوه بر ارزانتر بودن نسبت به تور هوایی فیروزآباد به تهران، ایمن ترین تور تهران هم محسوب می شود. قیمت تور فیروزآباد به تهران با قطار علاوه بر نوع قطارتان به خدمات ارائه شده در طول سفر هم متغیر است.

 

با اتوبوس:

تور تهران از فیروزآباد با اتوبوس را میتوان ارزانترین تور زمینی تهران از فیروزآباد دانست. قیمت تور فیروزآباد تهران با اتوبوس مناسبترین نوع سفر به تهران است از فیروزآباد، برای فیروزآباد ی های که هزینه های سفر برایشان در اولویت است بسیار مناسب است. تور فیروزآباد به تهران با اتوبوس VIP را برای سفرتان به تهران انتخاب کنید. اتوبوس  VIP هم امکانات رفاهی بهتر برای استراحت فراهم است هم تعداد کمتری مسافر در خود جای میدهد.